کد خبر : 96927
/ 03:13
در بازدید رئیس کمسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مطرح شد

توسعه هفت حوض با طرح‌های سرمایه‌گذاری

مدیرعامل شرکت گردشگری توسعه و عمران هفت حوض، به توسعه هفت حوض با جذب طرح‌های سرمایه‌گذاری متناسب با سیاست‌های طرح جامع به عنوان یکی از اقدامات انجام شده در سال گذشته اشاره کرد.

توسعه هفت حوض با طرح‌های سرمایه‌گذاری

شهرآرا آنلاین - رشید صحابی در حاشیه بازدید رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر، مدیرکل منابع انسانی شهرداری مشهد و مدیرکل امور پارلمانی شهرداری مشهد از منطقه نمونه ملی و گردشگری هفت حوض با بیان این مطلب گفت: بخشی از اقدامات انجام شده در این منطقه گردشگری، پیگیری و عقد قرارداد با مشاوران طرح‌های مطالعاتی، پیگیری و عقد قرارداد پروژه‌های عمرانی و زیرساخت‌های توسعه پروژه است.

وی با تأکید بر ارتقای فضای منطقه گردشگری هفت حوض برای حضور شهروندان و گردشگران در این منطقه نمونه ملی تصریح کرد: در این راستا یکی از اصلی‌‌ترین اولویت‌های ما جذب سرمایه‌گذاران و طرح‌های سرمایه‌گذاری متناسب با سیاست‌های طرح جامع از قبیل سافاری پارک یا باغ وحش طبیعی، مزرعه طبیعت، پل معلق، سکونت‌گاه و... است که سال گذشته اقدامات خوبی در این‌باره انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گردشگری توسعه و عمران هفت حوض بیان کرد: برگزاری مراسم مختلف و متنوع فرهنگی و گردشگری برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی بین شهروندان، بررسی و شناسایی و مستندسازی آثار و مواریث فرهنگی، تاریخی و گردشگری مشهد به هفت حوض تا مغان و ایجاد محور گردشگری جدید برای بازدید شهروندان و زائران از دیگر اقدامات انجام شده در این منطقه است.

صاحبی به کسب عنوان غرفه برتر در جذب سرمایه‌گذار در نمایشگاه‌های بین‌المللی گردشگری و سرمایه‌گذاری که با هدف معرفی هر چه بهتر منطقه به شهروندان و گردشگران انجام شده است، نیز اشاره کرد.در ادامه، بتول گندمی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر، ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات مثبتی که در سال گذشته انجام شده است، منطقه نمونه ملی و گردشگری هفت حوض را مکانی مناسب برای گذران اوقات فراغت شهروندان و حضور گردشگران در برخورداری از مواهب طبیعی و چشم اندازهای بکر آن دانست.

وی افزود: با هدف حفظ طبیعت و محیط زیست منطقه باید تلاش را در راستای برگزاری تورهای گردشگری برای شهروندان و حتی کارکنان شهرداری در تلاش کرد.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی