کد خبر : 96932
/ 03:21
حضور و نظارت فراگیر مدیریت شهری منطقه8 در بارش‌های اخیر

آماده به خدمت

آماده به خدمت

شهرآرا آنلاین - شهردار منطقه8 با اعلام آمادگی کامل مجموعه مدیریت شهری منطقه8 در مقابل بارش‌ها و آب‌گرفتگی‌های احتمالی گفت: پیش‌بینی تمهیدات لازم برای مقابله و رفع آب‌افتادگی معابر با حضور و نظارت و بازدید مدیران و کارشناسان ذی‌ربط و حضور تمامی توان عملیاتی اداره خدمات شهری انجام پذیرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، حجت فرقانی با اشاره به جایگاه استراتژیک منطقه8 در هسته مرکزی کلان‌شهر مشهد و وجود مراکز مختلف اداری، تجاری و درمانی که عموماً پرمخاطب هستند بیان کرد: به‌منظور سهولت در تردد شهروندان و پیشگیری از حوادث و بحران احتمالی آب‌افتادگی در معابر، تمام توان پرسنلی و ماشین‎‏آلات خدمات شهری در مناطق بحرانی شامل معابر منتهی به مراکز درمانی، مدارس، مساجد، تقاطع‌های غیر هم‌سطح و بزرگراه شهید کلانتری به‌صورت آماده‌باش هستند.

این مدیر شهری توضیح داد: با توجه به وضعیت فعلی پیش‌آمده حضور ١٠٠نفر نیروی کارگر مازاد در راستای مقابله با آب‌گرفتگی‌های احتمالی به کار گرفته‌ شده است. همچنین تهیه و تأمین ١١٠٠کیسه شن، ٥دستگاه تانکر از بخش خصوصی، 5دستگاه وانت مجهز به موتورپمپ و کیسه شن، یک دستگاه تراکتور، 3دستگاه خاور روباز با بار کیسه شن، 10دستگاه پمپ، 4دستگاه تانکر موتوری و 2دستگاه پمپ خودمکش آماده ارائه خدمت در صورت نیاز است. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی