کد خبر : 96933
/ 03:22
در پی اعلام نتایج ارزیابی طرح استقبال از بهار 98؛

رتبه برتربرای اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه

رتبه برتربرای اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه

شهرآرا آنلاین - شهردار منطقه8گفت: سیاست اصلی مدیریت شهری مشهد در استقبال از بهار98 شهروندمداری و توسعه و ارتقای خدمت‌رسانی به شهروندان و زائران حریم قدس رضوی و پاسخ‌گویی به نیازهای این عزیزان همراه با صرفه‌جویی و خلاقیت است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه8،حجت فرقانی ادامه داد: با بسیج توان شهرداری منطقه8 در ایام نوروز توانسته‌ایم نیازهای شهر و خواسته‌های شهروندان و زائران را فراهم کرده و محیطی سرشار از شادابی و طراوت بهاری را به ارمغان آوریم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با اعلام نتایج ارزیابی طرح استقبال از بهار98 و با عنایت به‌ فرآیند نظارت و بازرسی و نظرسنجی‌های انجام شده، اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه8 موفق به اخذ رتبه برتر در بین مناطق سیزده‌گانه شهرداری مشهد شده است.

فرقانی بیان کرد: ازجمله فعالیت‌های انجام‌شده می‌توان به رنگ‌آمیزی جداول و رفع نازیبایی‌های منطقه با اولویت معابر اصلی اشاره کرد. همچنین امحای پوسترها و آثار تبلیغاتی از منطقه در این بخش انجام شده است.

وی افزود: از دیگر موارد انجام شده مقارن با فرارسیدن سال نو، تعویض، تعمیر و نوسازی مبلمان شهری و پارکی، رفع نقص، مرمت، رنگ‌آمیزی و شست‌وشوی همه تابلوهای معابر بوده است. همچنین ارائه خدمات گسترده در منطقه8 شهری به‌عنوان هسته مرکزی پایتخت معنوی ایران اسلامی گوشه‌ای از مدیریت جهادی منطقه در استقبال از بهار98 بود که با پشتکار تمامی خدمتگزاران محقق شد.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی