• خانه
  • سیاسی
  • تجلیل رهبر انقلاب از حرکت عظیم مردمی در امداد به سیل‌زدگان
کد خبر : 96979
/ 07:28

تجلیل رهبر انقلاب از حرکت عظیم مردمی در امداد به سیل‌زدگان

رهبر انقلاب در دیدار با استادان برجسته و قاریان بین‌المللی و همچنین قرآن‌پژوهان و میهمانان شرکت‌کننده در سی‌و‌ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، لازمه عمل به قرآن را یاد خداوند و تقوای الهی دانستن

تجلیل رهبر انقلاب از حرکت عظیم مردمی در امداد به سیل‌زدگان

شهرآرا آنلاین - رهبر انقلاب در دیدار با استادان برجسته و قاریان بین‌المللی و همچنین قرآن‌پژوهان و میهمانان شرکت‌کننده در سی‌و‌ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، لازمه عمل به قرآن را یاد خداوند و تقوای الهی دانستند و با اشاره به شهدا به‌عنوان انسان‌هایی که در مرتبه عالی تقوا قرار دارند، گفتند: شهدای ما درس‌های زیادی به ملت ایران دادند که نمونه بارز آن، پدیده کم‌نظیرِ حرکت عظیم مردمی برای کمک به مناطق سیل‌زده است.

حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای، امدادرسانی و کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده گلستان، مازندران، ایلام، لرستان و خوزستان را شبیه حرکت جوانان در دوران دفاع مقدس خواندند و افزودند: این حرکت عجیب مردمی که این روزها شاهد هستیم، همانند روحیه فداکاری و شوق و ذوق جوانان در دهه۶٠ است.

﷯ایشان، این روحیه را نتیجه آموزه‌ها و درس‌های قرآنی برشمردند و با اشاره به دشمنی‌ها با جمهوری اسلامی ایران، تأکید کردند: اگر‌چه دشمنی‌‌ها و حجم و شدت آن بیشتر از گذشته به نظر می‌رسد، اما این اقدامات و توطئه‌ها، نَفَس‌های آخر دشمنیِ دشمنان با جمهوری اسلامی است. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی