کد خبر : 96987
/ 07:45

نقره‌داغ تاجران هروئین در کوه

روز گذشته تحرکات افرادی مشکوک ظن مرزداران هنگ تایباد را برانگیخت و آن ها بررسی وضعیت منطقه و شناسایی این افراد را آغاز کردند.

نقره‌داغ تاجران هروئین در کوه

شهرآرا آنلاین - محمد‌حسن سیرجانی| تحقیقات میدانی مجریان قانون در نقطه‌ای که افراد مشکوک در آن دیده شده بودند ادامه داشت تا اینکه اطلاعاتی به دست آمد که نشان می‌داد ٢فرد مسلح برای وارد کردن یک محموله افیونی قصد دارند با دور زدن پاسگاه‌های مرزی، خود را داخل کشور رسانده و نقشه مجرمانه‌شان را عملی سازند.

مرزداران هنگ تایباد که رد متهمان را در دل کوه‌ها زده بودند با اشراف اطلاعاتی کامل به کمین سوداگران مرگ نشستند و به محض رؤیتشان بلافاصله وارد عمل شدند. ٢قاچاقچی موادمخدر که نمی‌خواستند این پایان کارشان باشد، فرار را برقرار ترجیح دادند و برای اینکه مانع از تعقیب مأموران شوند دست به اسلحه خود بردند اما از جایی که مرزبانان پیش‌تر همه جوانب را سنجیده بودند با عملیاتی حساب شده ٢متهم را به زانو درآوردند.

مرزبانان هنگ تایباد در این مأموریت ضمن دستگیری ٢قاچاقچی مسلح یک قبضه سلاح جنگی کلاشنیکوف به همراه مهمات مربوط و مقدار ٣۴کیلوگرم ماده‌مخدر از نوع هروئین فشرده را کشف و ضبط کردند.

به گفته سردار جان‌نثار، فرمانده مرزبانی خراسان‌رضوی متهمان پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی