کد خبر : 97015
/ 07:49

درخشش ارتش در سیل اخیر

آیت‌ا... علم‌الهدی با فرماندهان و پرسنل قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش دیدار کرد

درخشش ارتش در سیل اخیر

شهرآرا آنلاین - فردا روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و روز بزرگ‌مردانی است که در عرصه دفاعی کشور و همراهی با هم‌وطنان خود همیشه خوش درخشیده‌‌اند. به همین مناسبت، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی روز گذشته با جمعی از فرماندهان و کارکنان قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش دیدار کرد و آن‌ها را در زمره سپاهیان امام زمان(عج) برشمرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه مشهد،آیت‌ا... سیداحمد علم‌الهدی حرکت ارتش را جرقه نهایی پیروزی انقلاب دانست و گفت: ارتش برنامه آمریکا برای جمع کردن حرکت انقلابی مردم را بر هم زد و این حرکت، انقلاب را به پیروزی رساند. وی ادامه داد: متأسفانه امروز یادها و خدمات ارتش در ابتدای انقلاب بازگو نمی‌شود اما اگر این زمینه نظامیِ پابه‌کار که وسط انقلاب ایستاد نبود، نه می‌توانستیم ارتش امروز را داشته باشیم و نه سپاه زیرا‌ پاسداران ما نیز از کمیته‌ها به سپاه رفتند و کار نظامی کمیته‌ها را نیز ارتش پیش می‌برد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به ایستادگی امام راحل(ره) در برابر توطئه انحلال ارتش گفت: در حقیقت، با این کار، قدرت نظامی و دفاعی انقلاب را تضمین کردیم و آن قدرت به ارتش و سپاه قدرتمند امروز تبدیل شد که این ٢ نهاد در کنار هم دشمن را مستأصل کرده‌اند.

آیت‌ا... علم‌الهدی به رشادت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان سیل اخیر کشور اشاره کرد و گفت: قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران در بین مردم دارای محبوبیتی عظیم و قوی است که هیچ قدرت نظامی‌ای این موقعیت و ارزش را ندارد.

 

﷯ فراگیری انقلاب، رسالت اصلی گام دوم

امام جمعه مشهد همچنین روز گذشته در همایشی با عنوان «جوان، جهاد و گام دوم» گفت: گام دوم انقلاب در راستای زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان‌(عج) است، امری که در سایه فراگیرسازی انقلاب امکان‌پذیر می‌شود. آیت‌ا... علم‌الهدی با بیان اینکه فراگیر‌سازی انقلاب از گام اول که پیروزی و موفقیت بود بسیار سخت‌تر است افزود: در زمینه مقاوم‌سازی انقلاب یک سلسله جریان‌های الحادی بودند که در همه توطئه‌هایشان شکست خوردند و اکنون حتی به براندازی انقلاب فکر هم نمی‌کنند. وی توجه به مسئله جهاد و جوان‌گرایی را در بیانات رهبر انقلاب پررنگ دانست و افزود: در این میان، منظور جهاد با نفس است به طوری که فرد هیچ محدودیتی برای حرکت جهادی خود ندارد. در ادامه نیز حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور، با اشاره به اینکه دشمن به دنبال گرفتن روحیه جهاد و شهادت‌طلبی از مردم است‌ گفت: برای برنامه‌ریزی، باید به احوال امروز انقلاب اشراف کامل داشته باشیم و ‌اراده بر استقامت و ایستادگی در مقابل دشمنان را در بین مردم افزایش دهیم. در این راستا جلو‌ هر کج‌روی‌ای را خواهیم گرفت.همایش در جریان این همایش، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی خراسان رضوی معرفی و از زحمات حجت‌‌الاسلام کاظم لطفیان قدردانی شد. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی