کد خبر : 97098
/ 12:12

تجلیل از شهردار مشهد در روز جوان

عصر روز گذشته جلسه ستاد سامان‌دهی امور جوانان خراسان رضوی برگزار و این محفل بهانه‌ای شد تا از مدیران جوان استان تجلیل شود.

تجلیل از شهردار مشهد در روز جوان

شهرآرا آنلاین - محمدرضا کلائی، شهردار جوان مشهد، هم در زمره مدیران جوانی بود که استاندار خراسان رضوی از ایشان به طور ویژه قدردانی و تجلیل کرد.

«بنده معتقدم جوانان نه‌فقط در تصمیم‌سازی‌ها بلکه باید در تصمیم‌گیری‌ها هم مشارکت داشته باشند.» استاندار خراسان رضوی در این مراسم بر این نکته تأکید کرد تا راهبردش را در حوزه جوانان به گوش مدیران رسانده باشد. علیرضا رزم حسینی از انتخاب معاون اقتصادی استانداری از بین جوانان به عنوان گام نخست اعتمادش به این قشر از جامعه یاد کرد و گفت: مسئولیت توسعه اقتصادی فرهنگی ٧۶ روستای شهرستان کلات به جوانان واگذار شده است زیرا به ظرفیت مدیریتی این قشر از جامعه اعتقاد راسخ دارم.رزم حسینی با بیان اینکه برای جوانان در نهاد اقتصاد مقاومتی استان مسئولیت تعریف خواهد شد افزود: معین‌های اقتصاد مقاومتی در قالب طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، شرایط را برای ایجاد اشتغال در روستاها و مهاجرت معکوس از مناطق شهری به روستایی فراهم خواهند آورد. مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان نیز در این جلسه گفت: ویژگی مدیران دهه‌شصتی این است که در مقایسه با مدیران دیگر شرایط را بهتر درک می‌کنند و علاقه چندانی به حرف‌های کلیشه‌ای ندارند.اعظم کریمی با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت سازمان‌های مردم‌نهاد افزود: شاید در گذشته از سمن‌ها به عنوان مجموعه‌هایی نمادین یاد می‌شد در حالی که تشکل‌های مبتنی بر ظرفیت‌های مردمی می‌توانند در عرصه‌های مختلف اجتماعی نقش‌آفرینی کنند. 

شهردار مشهد هم در این جلسه با اشاره به انتخاب ٣ معاون خود از بین جوانان گفت: مدیریت شهری مشهد اکنون می‌تواند نمونه‌ای برای ارزیابی عملکرد جوانان در بخش‌های مختلف اجرایی باشد. محمدرضا کلائی افزود: شهری که جوانان اداره‌اش می‌کنند باید نشاط و شادابی از سر و روی آن ببارد و به الگوی بی‌بدیل در کشور تبدیل شود.وی با تأکید بر لزوم مشارکت جوانان در حوزه نشاط‌آفرینی در جامعه اظهار کرد: امیدواریم از ظرفیت شهرداری مشهد در طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به نحو مطلوب استفاده شود تا شاهد رونق اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی باشیم. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی