کد خبر : 97102
/ 12:20
اظهارات مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی در گردهمایی ائمه جمعه استان

ایجاد بحران‌های قومی در ایران از برنامه‌های دشمنان است

ایجاد بحران‌های قومی در ایران از برنامه‌های دشمنان است

شهرآرا آنلاین - مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی در آستانه هفته سربازان گمنام امام‌زمان(عج) در گردهمایی ائمه‌جمعه استان، ضمن اشاره به اهداف والا و زیربنای فکری و غنی بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی از پایه‌های گام دوم انقلاب است. وی با بیان اینکه تمدن‌سازی به تثبیت قدرت و رفع تهدید نیاز دارد و جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته دائما در حال دفع تهدید بوده است، ادامه داد: دشمنان ۴٠ سال است که برای ساقط‌کردن جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند. هدف آن‌ها این است که یا ماهیت انقلاب اسلامی را تغییر دهند یا ملت ایران در زیر فشارهای آنان، دیکته‌های آمریکا را بپذیرد.

وی تجزیه و ایجاد بحران‌های قومی در کشور با هدف تضعیف اقتدار ایران را ازجمله‌برنامه‌های دشمن برای سرنگونی جمهوری اسلامی بیان کرد و گفت: با مجموعه‌کارهای ترکیبی انجام‌شده، در بهمن۹۷ به‌دنبال اتمام کار ایران بودند و گمان می‌کردند انقلاب روی چهل‌سالگی خود را نمی‌بیند؛ ولی نتوانستند به خواسته خود برسند و سرافکنده شدند.

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی تصریح کرد: امروز سیاست خارجی آمریکا فقط برای شکست ایران برنامه‌ریزی کرده، اما ما باوجود تهدیدها، امنیت داخلی خود را تثبیت کرده و علاوه بر این، در منطقه هم هر کجا حضور یافتیم، امنیت به وجود آوردیم. نتیجه این رویکرد، اقتدار امروز انقلاب است که هیچ کشوری در منطقه و خارج از منطقه جرئت تعدی و نفوذ به کشور ما را ندارد.

﷯این مقام ارشد امنیتی استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دشمن در ٣ مقوله اجتماعی، مطالبات اقتصادی و استحاله فرهنگ دینی برنامه‌ریزی و تهاجم گسترده‌ای ترتیب داده است، تأکید کرد: در زمینه فرهنگی از تکفیری‌ها، جریان نفاق، مارکسیست‌ها و چپ‌ها، انجمن‌های ادبی ضاله، جریان‌های مروج بی‌بند‌وباری و فرق عرفانی از هر سوژه‌ای برای ضربه‌زدن به فرهنگ ایرانی استفاده می‌کند که سربازان امام‌زمان(عج) در تمام این جبهه‌ها با دسیسه‌ها مقابله می‌کنند.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی