کد خبر : 97170
/ 08:02

کشف ۴تن گوشت بی‌هویت

روز پنجشنبه یک محموله گوشت غیر‌بهداشتی و بی‌هویت در یکی از جاده‌های اطراف شهر به دست مجریان قانون افتاد

کشف ۴تن گوشت بی‌هویت

شهرآرا آنلاین - محمد‌حسن سیرجانی| هنوز چند روزی از کشف و ضبط بیش از ۴٠٠٠ کیلو فرآورده‌های خام دامی در مشهد نگذشته است که روز پنجشنبه یک محموله گوشت غیر‌بهداشتی و بی‌هویت در یکی از جاده‌های اطراف شهر به دست مجریان قانون افتاد و از عرضه آن در بازار جلوگیری شد.ماجرای کشف این محموله غیر‌بهداشتی دامی از این قرار است که تیمی از مأموران انتظامی مشهد حین رصد یکی از مناطق حوزه استحفاظی‌شان به یک دستگاه کامیون که در کنار جاده مشغول تخلیه بار گوشت به داخل یک وانت‌بار بود، مشکوک شدند.

مأموران پلیس برای بررسی به سراغ خودرو مشکوک رفتند و هم‌زمان موضوع را به سامانه اطلاعاتی دام‌پزشکی خراسان رضوی اعلام کردند. تیم گشتی پلیس در حال بررسی بود که پای کارشناسان دام‌پزشکی مشهد به پرونده باز و بررسی‌های کارشناسانه از محموله مورد نظر انجام شد.

بر اساس بررسی‌های صورت گرفته کارشناسان دام‌پزشکی حاضر در محل مشخص شد که محموله گوشت‌‌های به دست آمده بدون مجوز قانونی و بی‌هویت هستند. با هماهنگی مقام قضایی محموله گوشت به دست آمده ضبط و متخلفان نیز به مرجع قضایی معرفی شدند.

به گفته هادی زارعی، مدیر روابط عمومی دام‌پزشکی خراسان رضوی در این عملیات حدود ۴٠٠٠کیلو‌گرم گوشت قرمز و آلایش دامی غیر‌بهداشتی و بی‌هویت کشف و ضبط شد. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی