کد خبر : 97219
/ 07:31

سارق ‌بدسابقه‌ دوباره دستگیر شد

مرد جوان مقابل چشمان متعجب همسرش دستگیر شد. زن با وحشت از گذشته‌ای که چندان دور نبود به سراغ مأموران رفت و علت دستگیری همسرش را جویا شد، شنیدن اتهام «سرقت» همچون آواری بود که تمام امیدهایش را به باد داد.

سارق ‌بدسابقه‌ دوباره دستگیر شد

شهرآرا آنلاین - ابوعطا| راننده‌ خودرو، پرایدش را کنار خیابان گذاشت و دقایقی برای انجام کاری مختصر از خودرو دور شد. دقایق زیادی طول نکشید که به محل پارک خودرو برگشت اما همین که سوار شد، متوجه سرقت ضبط و پخش خودرو و مبلغ ۵٠٠هزار تومان وجه نقد از درون داشبورد شد.با اعلام سرقت به دستور سرهنگ اکبر آقابیگی، فرمانده انتظامی مشهد، گروهی از مأموران کلانتری شهید نواب صفوی مشهد، برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

با آغاز بررسی‌ها و رصد میدانی، مأموران متوجه دوربین مداربسته یکی از ساختمان‌‌های اطراف شدند و طی هماهنگی قضایی با بررسی محتویات تصاویر ضبط شده، متوجه شدند که راننده یک خودرو پراید دیگر با نگهداشتن خودرو‌اش کنار این دستگاه پراید به صورت حرفه‌ای در آن را باز کرده و چندثانیه پس از سرقت از محل متواری شده است.چهره‌زنی متهم نشان می‌داد که او از سارقان سابقه‌دار است که مأموران موفق به شناسایی محل زندگی او شدند و برای بررسی موضوع به محل زندگی وی مراجعه کردند. متهم که فکر نمی‌کرد به همین راحتی گرفتار شود، هنوز وارد منزلش نشده بود، درست مقابل چشمان همسر خود دستگیر شد.تحقیقات بعدی پرونده با توجه به اظهارات همسر متهم نشان می‌داد که او چندی پیش به اتهام سرقت به زندان افتاده و به تازگی آزاد شده است. همسرش برای اینکه او تن به یک زندگی شرافتمندانه بدهد، خودرو سواری‌اش را در اختیارش می‌گذارد که با آن کار کند اما این فرد دوباره به سرقت اقدام می‌کند.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی