کد خبر : 97407
/ 09:49

روی خط حادثه

یک نفر از دریابانان پایگاه دریابانی چابهار در راستای مقابله با گروهک‌های تروریستی در منطقه گواتر به شهادت رسید.

روی خط حادثه

شهادت یک دریابان

ایلنا: یک نفر از دریابانان پایگاه دریابانی چابهار در راستای مقابله با گروهک‌های تروریستی در منطقه گواتر به شهادت رسید. مرتضی رضایی در راستای مقابله با گروهک‌های تروریستی، اشرار مسلح و قاچاقچیان، حین انجام مأموریت دریایی به مقام والای شهادت مفتخر شد.

134799.jpg

فوت ۷۶ نفر بر اثر سیل اخیر

ایسنا: به گفته احمد شجاعی، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور، بر اثر وقوع سیلاب تاکنون ۷۶‌نفر از هم‌وطنان جان خود را از دست داده‌اند. علت عمده مرگ غرق‌شدگی و ریزش آوار بوده است.

134800.jpg

به هوش آمدن زن اماراتی بعد از ۲۷ سال

باشگاه خبرنگاران- منیره عبدا...، زنی اماراتی که پس از آسیب شدید مغزی در جریان یک سانحه رانندگی از سال ۱۹۹۱‌در وضعیت اغما (کما) بوده به طور معجزه‌آسایی به هوش آمد. او به هنگام تصادف پسر خردسالش را در آغوش کشید و جان او را نجات داد. پسرش ۲۷‌سال منتظر چشم باز کردن مادرش ماند.

 134801.jpg

برگزاری انتخابات مرگ‌بار در اندونزی

ایسنا: ٩٢نفر از کارکنان ایستگاه‌های رأی‌گیری و افسران پلیس به علت کار بیش از حد در روز انتخابات در اندونزی جان باختند و ۳۲نفر نیز به بیمارستان منتقل شدند.

134802.jpg

مدفون شدن ۵۴معدنچی در میانمار

عصر ایران: در حادثه رانش زمین که در نزدیکی یک معدن در میانمار اتفاق افتاد، ۵۴‌کارگر در میان گل و لای مدفون شدند که احتمال کشته شدن آنان وجود دارد. تاکنون تنها ٣جسد در محل حادثه پیدا شده است. این حادثه هنگام استراحت کارگران در عمق ٣٠متری زمین رخ داد.

134803.jpg

نجات زوج گردشگر فرانسوی از خطر

فرارو: یک زن و شوهر فرانسوی که برای دیدن منطقه گردشگری باداب‌ سورت، راهی دامغان شده بودند، در میان مسیر گرفتار گل و لای شدند و جانشان به خطر افتاد که خوشبختانه این زوج گردشگر از سوی یکی از اهالی روستای توبه رودبار دامغان نجات یافتند و در منزل مسکونی وی اسکان پیدا کردند.

 134804.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی