کد خبر : 97587
/ 08:25

سوختن هم‌زمان ٢خودرو در پارکینگ

روز گذشته ٢خودروی سواری در فاصله زمانی کوتاهی در پارکینگ‌دو آپارتمان مسکونی دچار حریق شدند.

سوختن هم‌زمان ٢خودرو در پارکینگ

شهرآرا آنلاین - محمد جواد ابوعطا| اولین حادثه بامداد دیروز به آتش‌نشانی گزارش شد و مأموران ایستگاه‌های ٣۴‌و ٧‌ را در مسیر بولوار شریعتی قرار داد. این حادثه در پارکینگ یک مجتمع مسکونی پنج‌طبقه رخ داد که یک دستگاه سواری پژو روآ به علتی نامشخص آتش گرفت و دود ناشی از آتش‌سوزی آن، پارکینگ و راهروهای مجتمع مسکونی را در برگرفت. آتش نشانان با به‌کارگیری تجهیزات ویژه خود را به کانون حریق رساندند و شعله‌های آتش را مهار کردند.چند ساعت بعد این حادثه که خسارت جانی نداشت حریق مشابه دیگری به آتش‌نشانی اعلام شد که این‌بار آتش‌نشانان ٢ایستگاه ١٠‌و ٢٨خود را به بولوار ابوطالب

رساندند.بررسی‌ها نشان داد یک دستگاه خودرو وانت پیکان در قسمت پارکینگ یک ساختمان دو طبقه مسکونی که به تعمیر‌گاه خودرو تغییر کاربری داده بود‌، آتش گرفته و شعله‌های آتش ضمن سرایت به فضای ۴٠‌متری پارکینگ تا طبقات فوقانی نیز در حال پیشروی بود .

آتش‌نشانان شعله‌های آتش را مهار و کاملا خاموش کرده و از گسترش آتش‌سوزی به طبقات فوقانی جلوگیری کردند. با انتشار دود ناشی از این حریق به طبقات بالایی، مردی چهل‌ساله در طبقه دوم ساختمان محبوس شده بود که به محلی امن منتقل شد‌. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی