• خانه
  • اقتصادی
  • توزیع بسته‌های 900 گرمی شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای
کد خبر : 97664
/ 13:36
در ماه مبارک رمضان صورت می‌گیرد؛

توزیع بسته‌های 900 گرمی شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

رئیس اتاق اصناف اصناف مشهد گفت: در ماه مبارک رمضان، برای خانوارها بسته‌های 900 گرمی و فله‌ای شکر آماده شده که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع خواهد شد.

توزیع بسته‌های 900 گرمی شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، محمود بنانژاد در رابطه با برنامه‌های تنظیم بازار اتاق اصناف مشهد برای ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در این زمینه ما در دو فاز فعالیت می‌کنیم. وجه اول تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی است و وجه دوم بازرسی‌های ما است.

وی افزود: در بحث تامین کالاهای اساسی برای بازار و شکر که عمدتا برای ماه مبارک رمضان مصرف دارد، سهمیه‌ای تامین شد که آن را در صنف و صنعت توزیع کرده‌ایم و برای خانوارها بسته‌های 900 گرمی و فله‌ای آماده شده که در فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف اصناف مشهد خاطرنشان کرد: همچنین در حوزه تامین و تولید کالاهایی که با شکر سروکار دارد مانند نبات و آبنبات، قنادی‌ها، شیرینی فروشان، آبمیوه و بستنی سهمی از شکر را تخصیص داده‌ایم تا تولیدات خود را ادامه دهند.

بنانژاد بیان کرد: در بحث نظارت، برنامه نظارتی از ششم بهمن ماه سال 97 آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت که بر تامین و توزیع نظارت می‌کند، در حین ماه مبارک رمضان بهداشت و تولید غذا نیازمند نظارت مستقیم از نظر قیمت و کیفیت است به همین دلیل با هماهنگی اتحادیه‌های مربوطه همچون رستوران داران، اغذیه و پیتزا فروشان و شیرینی گشت مشترک خواهند داشت و در صورت تخلف با آن برخورد خواهد شد..

وی با بیان اینکه برای تامین اقلام ویژه ماه مبارک رمضان هیچگونه کمبودی نداریم، اضافه کرد: اقلام ویژه برای ایام ماه مبارک فراهم شده و مردم نگرانی نداشته باشند 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی