کد خبر : 97706
/ 07:45

تعدیل نیرو به دلیل جابه‌جایی کارخانه کاغذ

روز گذشته خبری مبنی بر تعدیل ١۵٠کارگر کارخانه کاغذ پاژ نیشابور همزمان با هفته کارگر در فضای مجازی منتشر شد.

تعدیل نیرو به دلیل جابه‌جایی کارخانه کاغذ

شهرآرا آنلاین - این خبر، کمبود کاغذ را عامل اصلی تعدیل نیرو اعلام کرده بود. رئیس کانون شوراهای اسلامی کار خراسان رضوی در این باره به شهرآرا گفت: انتقال کارخانه پردیس کاغذ پاژ از شهرک صنعتی خیام به منطقه صنعتی بینالود باعث جابه جایی نیروی انسانی در این واحد تولیدی شده است. درواقع بعد از جابه جایی این واحد به دلیل دوری مسافت، تعدادی از نیروهای قدیمی به کار گرفته نشدند، اما در مقابل کارگران دیگری در محل جدید کارخانه استخدام شدند. احسان سهرابی افزود: اکنون کارخانه کاغذ پاژ نیشابور به فعالیت خود ادامه می دهد.

شهرآرا در اول آذرماه ١٣٩۶ در گزارشی با عنوان «مهلت دو ساله برای انتقال کارخانه پردیس کاغذ پاژ» به مسئله جانمایی این کارخانه در شهرک صنعتی خیام در کیلومتر ٢٠ جاده مشهد-نیشابور و نزدیکی این واحد تولیدی به مجتمع های مسکونی و انتقاد ساکنان آن پرداخته بود. در این گزارش آمده بود که فروردین ٩٨ به عنوان مهلت جابه جایی کارخانه تعیین شده است. 

شرکت پردیس کاغذ پاژ، یکی از چند کارخانه گروه صنعتی پردیس است که در شهرک صنعتی خیـام نیشابـور در سال ١٣٩٠ به بهـره بـرداری رسیــده بود و در ٧دی ماه ١٣٩۶، مرحله دوم مجتمع کاغذسازی با حضور معاون اول رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی