کد خبر : 97915
/ 07:40

هلاکت ٢سوداگر مرگ در مرز

هلاکت ٢سوداگر مرگ در مرز

شهرآرا آنلاین - محمد‌حسن سیرجانی| مرزبانان هنگ تایباد طی اقدامات اطلاعاتی در سـطح منــاطق تحــت کنتــرلشان به اخـباری دست‌یافتند که نشان می‌داد اعضای یک باند قاچاق مواد افیونی مسلح قصد وارد کردن محموله‌ای به داخل کشور را دارند از همین رو عملیات شناسایی و دستگیری این افراد آغاز شد. مأموران پس از تکمیل تحقیقات خود در مسیر تردد متهمان به کمین نشستند تا در زمان مناسب مانع از عملی کردن نقشه‌شان شوند.

بررسی‌های میدانی ادامه داشت تا اینکه متهمان در زاویه دید مرزبانان قرار گرفتند. مجریان قانون که نمی‌خواستند این سوداگران مرگ از چنگشان بگریزند با اخطار ایست از این افراد خواستند که خود را تسلیم کنند اما قاچاقچیان دست به سلاح برده و شروع به شلیک کردند.صحنه ساکت بیابان یک‌باره به جنگی تمام عیار تبدیل شد و نیروهای مرزبانی برای مقابله با آتش قاچاقچیان دست به سلاح بردند و به سمت آن‌ها آتش گشودند. درگیری مسلحانه متهمان با مأموران ادامه داشت و سوداگران مرگ هدف گلوله‌های مرزداران قرار گرفتند.

به گفته سردار جانثار، فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در این عملیات دو سوداگر مرگ به هلاکت رسیدند و مأموران در پاک‌سازی منطقه یک قبضه سلاح جنگی به همراه مهمات و ١٠کیلو و ۴۵٠گرم مواد‌مخدر از نوع کریستال و ۴کیلو و ١۵٠گرم شیشه را کشف کردند. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی