• خانه
  • یادداشت
  • به عبارت دیگر(٩)
کد خبر : 98019
/ 09:14
حجت الاسلام محمدرضا زائری

به عبارت دیگر(٩)

به عبارت دیگر(٩)

شهرآرا آنلاین 

﷯ بهبود عملکرد مغز با آب هویج

به عبارت دیگر لازم نیست به خودتان زحمت تفکر و تعقل بدهید، برای مغز فقط آب هویج بنوشید که هم‌زمان هم به درد چشم می‌خورد و هم گلویتان را تازه می‌کند، تازه مثل کنسرو ماهی و ماکارونی و خرما هم هنوز - تا این لحظه- گران نشده است.

 

﷯ کامران در قفس می‌ماند

روزنامه‌ای هم با اشاره به وضعیت شیر ایرانی که برای احیای این‌ گونه جانوری به کشور آورده شده از نگهداری آن در قفس خبر داد. کاملا درک شدنی است که اگر آقا کامران را در جنگل رها کنند بیچاره یا از تشنگی و گرسنگی خواهد مرد یا از سوی مردم به قتل خواهد رسید.

 

﷯ سلطان پیامک تبلیغاتی شناسایی شد

خدا وکیلی دیگر فکر نمی‌کردیم پیامک تبلیغاتی هم سلطان داشته باشد. با این وضعی که دارد پیش می‌رود فکر کنم فقط سر خودمان بی‌کلاه می‌ماند و اگر فکری نکنیم حتى دیگ و سه‌پایه و جارو یا خاک‌اندازی هم برای ما باقی نماند که سلطانشان باشیم.

 

﷯ یک روزنامه هم بدون هرگونه توضیح عکسی از تابلوی تبلیغاتی یک نمایشگاه اتومبیل منتشر کرده که متن آن چنین است: «با خرید یک و نیم میلیارد به بالا یک دستگاه پراید صفر کیلومتر هدیه دریافت کنید.»

 

﷯ چرا نباید سمت بازار سکه رفت؟

چون پول نداریم؟ چون جیبمان خالی است؟ چون قیمت سکه از ۵میلیون تومان هم رد شده؟ چون خریدن نان و پنیر و گوجه واجب‌تر است؟ لطفا گزینه صحیح را علامت بزنید.

 

﷯ کار سرویس‌های بهداشتی دولت نهم به دادسرا کشید.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان از گشوده شدن پرونده‌ای برای رئیس اسبق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفته است که قرار بوده در دولت نهم هزار سرویس بهداشتی و مجتمع بین‌راهی ساخته شود. خوب، با این وضعی که بعد از چند سال تازه نوبت به ماجرای سرویس یهداشتی رسیده، می‌شود پیش‌بینی کرد که حالا حالاها تا بخواهند موضوع آشپزخانه و انباری و اتاق خواب را بررسی کنند وقت به پذیرایی و هال و حیاط و پشت‌بام نخواهد رسید. 

 

 کارشناس مسائل فرهنگی

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی