کد خبر : 98110
/ 08:38
کوتاه‌تر از حادثه

آزادی دختر ربوده شده اراکی

آزادی دختر ربوده شده اراکی

آزادی دختر ربوده شده اراکی

برنا- اواخر فروردین، ربودن دختربچه ای هشت ساله به نام «باران شیخی» از مقابل یکی از مدارس شهرستان شازند استان مرکزی به پلیس گزارش شد. آدم ربایان در تماس تلفنی برای آزادی کودک ۶٠٠میلیون تومان مطالبه کرده بودند. با اقدامات گسترده اطلاعاتی مشخص شد این کودک به سیستان و بلوچستان منتقل شده و مأموران رد گروگان گیران را در شهرستان چابهار زده و آن ها را دستگیر کردند. دختر بچه اراکی نیز در کمال صحت و سلامت آزاد شد.

135640.jpg

مرد ‌اسیدپاش در دام

ایلنا- مردی جوان که یازدهم اردیبهشت در تهران پس از مشاجره با همسرش روی او اسید پاشیده بود دستگیر شد. این مرد جوان که بیکار است و به شیشه اعتیاد دارد، یک سال پیش با همسرش ازدواج کرده است.

135641.jpg

اعلام دلایل حریق هواپیمای

ایسنا- کمیته بازرسی مسکو، کافی نبودن تخصص حرفه ای خلبانان و کارمندان برج پرواز، نقص فنی هواپیما و شرایط بد آب و هوایی را جزو گزینه های احتمالی مرتبط با سانحه هوایی در فرودگاه مسکو دانست. در این سانحه هنگام فرود اضطراری یک هواپیمای مسافربری با ۷۸سرنشین، هواپیما دچار حریق شد که ۴١نفر از سرنشینان کشته شدند.

135642.jpg

مهار آتش سوزی خطوط نفتی 

ایرنا- آتش سوزی خطوط لوله انتقال نفت و گاز امیدیه که از ظهر دوشنبه در اثر برخورد لودر هنگام تعمیرات با این خطوط رخ داده بود، پس از ٢۴ساعت بدون خسارات جانی مهار شد.

135643.jpg

۱۳ کشته در سقوط هواپیمای مکزیک 

ایسنا- در حادثه سقوط یک فروند هواپیما در مکزیک تمامی ۱۳ سرنشین آن کشته شدند. این هواپیما که از لاس وگاس به پرواز درآمده بود، در یکی از مناطق دورافتاده شمال مکزیک دچار حادثه شد. سن قربانیان بین ۱۹ تا ۵۷ سال بوده است.

135644.jpg

دستگیری سرشبکه قاچاق مواد 

ایرنا- عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های سراوان و ایرانشهر از توابع استان سیستان و بلوچستان به دستگیری یکی از سرشبکه های بزرگ قاچاق موادمخدر و کشف یک تن و ١١٨ کیلوگرم مواد افیونی منجر شد. ٢همدست این قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

 135645.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی