کد خبر : 98111
/ 08:39

احتکار ۵/ ٣ تن شکر

احتکار ۵/ ٣ تن شکر

شهرآرا آنلاین - محمد‌حسن سیرجانی | کارآ‌گاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی با انجام تحقیقات گسترده میدانی به اطلاعاتی دست پیدا کردند که نشان می‌داد افرادی سودجو و فرصت‌طلب به دپوی مقادیر زیادی کالا در ٢ انبار بزرگ در مشهد اقدام کرده‌اند. از همین رو، مجریان قانون برای پایان دادن به این اقدام مجرمانه وارد عمل شدند.

ضابطان قضایی پس از شناسایی این انبارها با کنترل نامحسوس و اطمینان از صحت موضوع، طی هماهنگی قضایی، به همراه تیمی از اداره‌کل تعزیرات حکومتی در بازرسی از آن‌ها ٣۵٠٠ تن شکر و ۵٠٠ قوطی روغن خوراکی احتکارشده کشف و ضبط کردند.

کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در این عملیات ٢ متهم را دستگیر و پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضایی معرفی کردند.

به گفته فرمانده انتظامی خراسان رضوی ارزش کالاهای کشف‌شده برابر نظر کارشناسان، ٢٨٠ میلیارد و ٨۵٠ میلیون ریال برآورد شده است.

سردار محمد کاظم تقوی از شهروندان خواست ‌در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و احتکار کالا از سوی افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ١١٠ به پلیس اطلاع‌رسانی کنند تا ‌به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی