کد خبر : 98115
/ 11:46

آماده همکاری بیشتر در زمینه‌های آموزشی و تبادل تجربیات هستیم

دبیرکل مجمع جهانی متروپلیس در دیدار با شهردار مشهد گفت: آماده همکاری‌های بیشتر در زمینه‌های آموزشی و تبادل تجربیات هستیم.

آماده همکاری بیشتر در زمینه‌های آموزشی و تبادل تجربیات هستیم

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، اکتاوی دلاوارگا در دیدار با شهردار مشهد افزود: موضوع اصلی که در متروپلیس مورد توجه قراردارد حاکمیت و مدیریت کلانِ شهری است.

وی با بیان اینکه حاکمیت و مدیریت کلانِ شهری 3 ستون اصلی دارد، اظهار کرد: این ستون‌ها شامل توسعه اقتصادی، پایداری و عدالت است که شاید ساده به نظر برسد اما می‌تواند به استاندارد زندگی افراد کمک کند.

دبیرکل مجمع جهانی متروپلیس ادامه داد: برای پیشبرد این هدف 2 عملکرد عمده را مدنظر قرار داده‌ایم که یکی از آنها دیپلماسی شهری و پیدا کردن راهکارهایی برای کمک به اداره و ظرفیت‌سازی در شهرها در راستای توسعه است که درا ین زمینه فعالیت‌های خوبی داشته‌ایم.

دلاوارگا به نکات مورد تاکید شهردار مشهد در خصوص ارتباط با متروپلیس اشاره کرد و گفت: موارد ذکر شده را مورد توجه قرار داده و آماده همکاری‌های بیشتر با شهرداری مشهد در زمینه‌های آموزشی و تبادل تجربیات در حوزه‌های فنی و مدیریت شهری هستیم.

دبیرکل مجمع جهانی متروپلیس با اشاره به فضای شهری مشهد افزود: در بازدیدی که از شهر داشتیم شهر بسیار زیبا و تمیز بود و معتقدیم شهر مشهد از نظر ساختارشهری نیز نسبت به شهرهای شیراز و اصفهان بهتر است.

وی در ادامه از شهردار مشهد دعوت کرد تا در نشست هیات مدیره مجمع جهانی متروپلیس در آبان ماه حضور پیدا کند 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی