کد خبر : 98142
/ 06:36
زیر جایگاه

پنج‌شنبه‌ها با خبرهای درگوشی

پنج‌شنبه‌ها با خبرهای درگوشی

سیاست حسین دوربینی برای ریاست
هر چه می‌خواهیم از هیئت بدن‌سازی و پرورش‌اندام و انتخاباتی که در پیش دارد، ننویسیم، انگار نمی‌شود. از داغ‌شدن رقابت‌های این هیئت در هفته‌های گذشته گفتیم و اینکه حضرات چه کارها نمی‌کنند تا به مراد دل خود برسند و به مردم خدمت کنند! درهمین‌راستا یکی از نامزدهای جوان که می‌گویند دست‌به‌جیب خوبی هم دارد، استراتژی دیدن را پیش گرفته و احتمالا با الگوگرفتن از شخصیت‌های سیاسی در آستانه انتخابات سعی می‌کند همه‌جا باشد. اخوی موردنظر این‌روزها شبیه حسین دوربینی شده و کمتر مراسم، جلسه و دورهمی ورزشی در شهر هست که در آن نباشد و با لبخند ملیحش دیده نشود. بابا... خیلی خوب، دیدنت، اوکی، تو هستی، تو خوبی، اصلا تو رئیسی بقیه ادات رو درمیارن. 
 
شاه‌داماد بله گفت
در هفته‌ای که گذشت، یک اتفاق مهم در ورزش استان و شهرمان افتاد و اعضای محترم هیئت‌مدیره یک باشگاه ورزشی تصمیم گرفتند امسال همچون دوره‌های گذشته در لیگ کشور حضور داشته باشند. تصمیم بسیار سختی که حاصل ساعت‌ها گفت‌وگو و جدل بین مخالفان و موافقان بود که خدارا‌شکر بالاخره به نتیجه مطلوب منتج شد و خیال میلیون‌ها هوادار این تیم را راحت کرد که امسال هم تیم محبوبشان با بزرگواری اعضای محترم هیئت‌مدیره در لیگ خواهد بود و روزگار مردم را از این بدتر و تحمل‌ناپذیرتر نمی‌کند. شاه‌داماد در حالی چراغ سبز نشان داده و بله فرمودند که فصل گذشته مدیریت شهرداری مبلغی در حدود یک‌سوم کل بودجه سالیانه این تیم را به آن‌ها هدیه کرد و قرار است در سال جدید نیز درراستای حمایت از همه تیم‌های ورزشی به این تیم هم مبلغی (بیش از سال گذشته) پرداخت کند. 
 
رکوردزنی در جام حذفی استان
فینال مسابقات جام حذفی استان با درایت مسئولان هیئت فوتبال به بعد از ماه رمضان موکول شد. این اتفاق باعث شد رکورد 30 روز فاصله بین بازی نیمه‌نهایی و فینال یک مسابقه فوتبال به هیئت فوتبال خراسان رضوی تعلق بگیرد و بازهم نام استان ما نه در کشور، بلکه در جهان بدرخشد. این رکورد درحالی به دست آمد که می‌گویند تیم شهرستانی به هیئت فشار آورده که این شاهکار را بزند و هیئت چون این اواخر خیلی درباره شهرستانی‌ها دل‌رحم شده و به این درک رسیده که آن‌ها مظلوم هستند و همیشه حقشان خورده می‌شود، «نه» وسط نیاورده. 
 
مسئله سلفی
این داستان سلفی‌گرفتن بعد از برد هم کم‌کم دارد به‌اصطلاح امروزی خز می‌شود. اینکه بعد از هر بردی توی رختکن یک جمع شلوغ‌وپلوغ عکس بگیرند، از یک زاویه تکراری با یک عکاس تکراری، خداوکیلی دیگر جذابیت ندارد. شاید تنهانقطه جذابش حضور گهگاه آدم‌های خاص باشد که معمولا در این مواقع سر‌وکله‌شان پیدا می‌شود؛ از شخصیت‌های سیاسی و اقتصادی بگیرید تا خیلی‌های دیگر که حالا بماند. انصافا راست گفتند پیروزی هزار تا صاحب دارد، اما باخت پدر‌ومادر هم ندارد! 
 
مرغ از قفس پرید
بازار نقل‌وانتقالات در آستانه تمام‌شدن لیگ برتر فوتبال در حال داغ‌شدن است. این مسابقات هنوز 2 هفته سرنوشت‌ساز دیگر هم دارد؛ اما از همین حالا شایعات رفت‌وآمدها در فوتبال شروع شده و در سایر رشته‌ها به اوج خود رسیده است. درهمین‌راستا یکی از تیم‌های استانمان که این‌روزها بدون سرمربی در حال بستن تیمش است، این هفته تلاش کرد یکی از بازیکنان خوب لیگ را جذب کند؛ اما چون یک‌مقدار، فقط یک‌مقدار تعلل کردند، مرغ از قفس پرید. بزرگواران تا آمدند به نتیجه برسند که این بنده‌خدا خوب است یا بد و تا این‌در و آن‌در زدند که شماره‌تلفنش را پیدا کنند و به او زنگ بزنند، طرف قرارداد تپل را بست و به‌جای شرق، رفت غرب کشور! 
 
اندرباب فعالیت در فضای مجازی
این‌روزها کانال‌ها و گروه‌های ورزشی مثل قارچ در فضای مجازی رشد کرده و مثلا کار می‌کنند. در این فضا ازآنجاکه خداراشکر درودیواری نیست، هر چه بخواهید می‌شود نوشت و هر کاری انجام بدهید، کسی به شما کاری ندارد. از جریان خبردزدی که مثل قند انجام می‌شود بگذریم، اخیرا مشاهده شده رفقا خبرهای یک منبع را نه‌تنها برمی‌دارند، بلکه با نام خودشان منتشر می‌کنند. درهمین‌راستا ما یک سایت خوشگل را پیدا کرده‌ایم که خیلی شیک و زیبا کلیپ ویدئویی را از روی کانال ما برداشته و با نام و منبع دیگری منتشر کرده است. داداشمان حتی لازم ندیده نشان و لوگوی شهرآرا را بردارد که تابلو نشود! نخندید، جدی می‌گوییم، این‌ها واقعیت‌های فضای مجازی است به خدا.  
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی