کد خبر : 98156
/ 07:06

بدهی ١١ میلیارد تومانی بیمه ها به داروخانه هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی مجموع بدهی بیمه ها به داروخانه هلال احمر را ١١ میلیارد و ٣٠٠ میلیون تومان اعلام کرد

بدهی ١١ میلیارد تومانی بیمه ها به داروخانه هلال احمر

شهرآرا آنلاین - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی مجموع بدهی بیمه ها به داروخانه هلال احمر را ١١ میلیارد و ٣٠٠ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: بیمه تأمین اجتماعی تا امروز ٢۵ تا ٣٠ درصد بدهی های خود به داروخانه هلال احمر را پرداخته است. 

سید مجتبی احمدی روز گذشته در نشست خبری خود به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در توضیح بیشتر صحبت های خود گفت که بیمه های تأمین اجتماعی و خدمات درمانی به ترتیب بدهی های تا پایان مهر ماه و شهریورماه سال گذشته خود را پرداخت کرده اند.

وی با بیان اینکه از ابتدای فروردین تا دهم اردیبهشت امسال به ١٠٥ منطقه روستایی و ١٠ منطقه شهری خدمات رسانی شد افزود: در این راستا ۶۵۵۵ نفر در استان از سوی ٧٠٢ نیرو و ١٩٢ تیم عملیاتی امدادرسانی شدند. طبق اعلام او، به منظور خدمات رسانی به شهرستان های درگیر با سیل استان، عملیات اسکان ٢٩٧٣ نفر با توزیع ٤٧٠ تخته چادر، ٥٥٤ تخته موکت و ١۵١١ تخته پتو انجام شده است. همچنین علاوه بر توزیع بیش از ١٠٠٠ بسته غذاییِ هفتادودوساعته و یک ماهه، ۴٠٠٠ و ٨٨٠ قرص نان هم برای تغذیه اضطراری آسیب دیدگان در نظر گرفته شده بود. 

لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور موضوع دیگری بود که احمدی در این نشست به آن اشاره کرد و با بیان اینکه طی ماه های پایانی سال گذشته بخشی از این لایحه از سوی مجلس تصویب شده است افزود: هم اکنون باید منتظر باشیم پس از ارسال لایحه از سوی مجلس، شورای نگهبان آن را تصویب و به دولت ابلاغ کند. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی