کد خبر : 98163
/ 07:15

خسوف «ماه ماه»

حواشی شبکه٣ بعد از تعطیلی برنامه نود و لغو برنامه «برنده باش» همچنان ادامه دارد و سه شنبه هم زمان با اولین روز ماه رمضان، از پخش برنامه پیش از افطار این شبکه با نام «ماه ماه» با اجرای بنیامین بهادری جلوگیری شد.

خسوف «ماه ماه»

شهرآرا آنلاین - در چند روز گذشته، خبر انتخاب بنیامین بهادری، خواننده مطرح پاپ، برای اجرای برنامه پیش از افطار شبکه٣ سروصدای بسیاری به پا کرد. بهادری که تا به امروز تجربه اجرای برنامه زنده نداشته است، قرار است یکی از زمان های پربیننده تلویزیون دراختیارش گذاشته شود تا برنامه ای با عنوان «ماه ماه» را اجرا کند که جایگزینی برای «ماه عسل» احسان علیخانی باشد.

برنامه «ماه ماه» که به گفته سازندگانش به بررسی زندگی افراد بپردازد و با نشان دادن تلاش و پشتکار آن ها در رسیدن به موفقیت، الگوی خوبی را پیش روی جامعه می‌گذارد، تلاش می کند با ایجاد تلنگر در افراد، آن ها را به ایجاد تغییر در زندگی شان ترغیب کند.

اکنون و درحالی که بر اساس اخبار رسمی، مخاطبان منتظر اولین اجرای بنیامین بهادری بودند که خوانندگی تیتراژ آن را هم برعهده داشت، در اولین روز ماه رمضان این برنامه روی آنتن نرفت و بدون هیچ توضیحی از کنداکتور شبکه٣ خارج و بازپخش برنامه «محرمانه خانوادگی» به جای آن روی آنتن رفت.

ظاهرا آن طور که خبرگزاری فارس منتشر کرده است، روی آنتن رفتن این برنامه با مخالفت معاون سیما روبه‌رو شده و مجوز پخش برنامه در لحظات آخر صادر نشده است. نداشتن تجربه اجرای تلویزیونی و متناسب نبودن حضور یک خواننده و سلبریتی در قامت مجری ویژه برنامه افطار، ازجمله دلایل مخالفت مرتضی میرباقری، معاون سیما، با پخش این برنامه بوده است.

درحالی‌که در سال های گذشته همواره «ماه عسل» یک روز قبل از ماه رمضان روی آنتن می رفت، امسال شبکه٣ با گذشت یک روز از ماه رمضان، هنوز تکلیف برنامه پیش از افطارش را روشن نکرده است. 

حال باید دید این روند ادامه خواهد داشت یا پخش نشدن «ماه ماه» دلیل دیگری داشته و در روزهای آتی ماه رمضان میهمان خانه‌های مردم خواهد بود؟

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی