کد خبر : 98164
/ 07:15

دانلود رایگان«انرژی مثبت»

دانلود رایگان«انرژی مثبت»

شهرآرا آنلاین - فرزاد فرخ که با آهنگ «هوای تو» و حضور در برنامه «خندوانه» در ماه های پایانی سال گذشته، توانست طرفداران بسیاری پیدا کند، فروردین٩٨ اولین آلبوم رسمی خود با عنوان «انرژی مثبت» را روانه بازار موسیقی کرد.اولین آلبوم فرخ، شامل ١٠آهنگ به نام «عاشق خجالتی»، «ای جان»، 

«حس بی خیالی»، «انرژی مثبت»، «دردانه»، «قلبم باهاته»، «خواب»، «دیوونه برگرد»، «هوای تو» و «دیوانگی» است. برخی از این قطعات پیش از انتشار آلبوم دردسترس طرفداران این خواننده قرار گرفته بود، اما فرخ در این آلبوم، قطعات جدیدی مثل «حس بی خیالی»، «عاشق خجالتی»، «خواب» و «انرژی مثبت» را نیز برای طرفدارانش درنظر گرفته است. از قطعات جالب توجه آلبوم می توان به «حس بی خیالی» اشاره کرد؛ قطعه ای که براساس گفته های فرخ در اولین کنسرتش در تهران، ماجرای زندگی شخصی اش را روایت می کند. قطعه «خواب» نیز که با همراهی ارکستر زهی ساخته شده ، ترانه ای است که او برای پدرش خوانده است. ترانه سرایی و آهنگ سازی تمام قطعات آلبوم عاشقانه «انرژی مثبت»، برعهده فرزاد فرخ بوده است. 

شاید به همین دلیل نیز یک نوع یکنواختی درمیان قطعات دیده می شود. فرخ در بخش تنظیم آهنگ ها نیز با مهرشاد خنج و فرشاد فارسیان همکاری کرده است. او در این آلبوم نوازندگانی چون فیروز ویسانلو و یاشار خسروی را کنار خود داشته است. علاقه مندان می توانند آلبوم فرزاد فرخ را به صورت رایگان از سایت بیپ تونز و دیگر سایت های معتبر دانلود کنند.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی