کد خبر : 98235
/ 09:11

پایان خودخواسته دو زندگی

خودکشی واژه‌ای سـیــاه اسـت که برخی افراد زندگی خود را با آن گره می‌زنند

پایان خودخواسته دو زندگی

شهرآرا آنلاین - مهـدی قــرآنـی| خودکشی واژه‌ای سـیــاه اسـت که برخی افراد زندگی خود را با آن گره می‌زنند و چون راه حل‌مسئله را قبلا نیاموخته‌اند متوسل به آن می‌شوند. در روزهای پایانی هفته‌ای که گذشت دو زن جوان در مشهد در اقدامی خودخواسته با پریدن از لبه پنجره ساختمانی مسکونی و پنجره یک هتل به زندگی‌شان پایان دادند.

اولین ماجرا در منطقه الهیه مشهد رخ داد که زن هجده‌ساله در حالی که شوهرش در یکی از اتاق‌ها خواب بود از طبقه چهارم ساختمانی که در آن زندگی می‌کردند خودرا به پایین انداخت و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

دومین ماجرا نیز مربوط به زنی بیست‌ویک‌ساله بود که به اتفاق همسرش برای ماه‌عسل به مشهد آمده و در یکی از مراکز اقامتی ساکن شده بودند. در حالی که همسر این زن جوان برای زیارت به حرم امام رضا(ع) رفته بود این شخص از طبقه چهارم خودش را به داخل خیابان انداخت و بعد از اینکه به بیمارستان منتقل شد به علت شدت صدمات وارده جان باخت.

قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد که شخصا به این دو پرونده رســیدگی کـرده است دربــاره شـکل‌گیری ایـن دو خودکشی به خبرنگار ما گفت: متأسفانه هر دو زن جوان به دلیل اختلافاتی خانوادگی که با آن درگیر بوده‌اند دست به این کار زده‌اند. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی