کد خبر : 98364
/ 07:27
فرمانده کل سپاه در بهارستان خبر داد؛

اشراف ایران بر نیروهای آمریکایی

فرمانده کل سپاه، روز گذشته به مجلس رفت تا پشت درهای بسته بهارستان، به تحلیلی از جنگ روانی آمریکا در روزهای اخیر و ارائه گزارشی از توان دفاعی کشور به نمایندگان مجلس بپردازد.

اشراف ایران بر نیروهای آمریکایی

شهرآرا آنلاین - سردار حسین سلامی که مجموعه تحت فرماندهی‌اش از سال‌٨۶ مسئولیت برقراری امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز را برعهده دارد، به درخواست خود پشت تریبون خانه ملت قرار گرفت. بر‌اساس اظهارات نمایندگان مجلس سرلشکر سلامی در این جلسه، حضور ناوگان آمریکا در خلیج فارس را امری عادی طی سالیان گذشته تلقی و اعلام کرده اعزام ناو جدید آمریکایی بر‌اساس برنامه‌ریزی قبلی بوده است و موضوع جدیدی نیست. این فرمانده ارشد نظامی این اقدام را عملیات روانی خوانده و  تصریح کرده است: آمریکا با این کار خود در‌صدد است مردم و برخی مسئولان را از وقوع جنگ بترساند.

سردار سلامی در این جلسه همچنین تأکید کرده است: سپاه و سایر نیروهای مسلح بر نیروهای آمریکایی منطقه اشراف دارند و هیچ‌گونه تحرک و اقدام نیروهای آمریکایی از دید نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مخفی نیست.علاوه‌بر‌این فرمانده سپاه اعلام کرده است که آسیب‌پذیری زیاد ناوهای هواپیمابر آمریکا مانع می‌شود که آمریکایی‌ها ریسک کنند و علیه ایران اقدام نظامی انجام دهند.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی