کد خبر : 98373
/ 07:39

ضارب دانش‌آموز مشهدی متواری است

وضعیت دانش‌آموزی که در کوی امیر مشهد از سوی اوباش مورد حمله قرار گرفته است خوب نیست. فرمانده انتظامی مشهد از ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضاربان خبر داد.

ضارب دانش‌آموز مشهدی متواری است

شهرآرا آنلاین - دیبا| این حادثه ظهر شنبه زمانی که گروهی از دانش‌آموزان در حال رفتن به دبیرستان ترنم ولایت بودند، با حمله عده‌ای از اوباش به آن‌ها رخ داد. در نتیجه این درگیری چند دانش‌آموز، به صورت سطحی زخمی شدند و یکی از آن ها که امیر حسین نام دارد از ناحیه چشم مورد اصابت چاقو قرار گرفت.

با انتقال این دانش‌آموز ١٧ ساله به بیمارستان خاتم‌الانبیای مشهد، درمان‌های تخصصی بر روی این پسر نوجوان آغاز شد اما احتمال نابینایی از ناحیه یک چشم او وجود دارد.

سرهنگ اکبر آقا‌بیگی، فرمانده انتظامی مشهد با اظهار تأسف از وقوع این حادثه بیان کرد: تحقیقات همکاران ما برای شناسایی و دستگیری ضارب آغاز شده است و ما تمام تلاش خود را برای یافتن ضاربان به‌کار می‌گیریم.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌رضوی دیگر مسئولی بود که به این حادثه واکنش نشان داد و اعلام کرد: وضعیت سایر دانش‌آموزان مصدوم در این حادثه مساعد و تنها یکی از دانش‌آموزان که دچار جراحت جدی شده در بیمارستان بررسی است. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی