کد خبر : 98375
/ 07:42
کوتاه‌تر از حادثه

شهادت یک مأمور در شهرضا

در پی درگیری مسلحانه‌ای بین مأموران انتظامی و گروهی از قاچاقچیان مسلح موادمخدر در نزدیکی یکی از پاسگاه‌های ایست و بازرسی شهرضا، ستوان‌دوم مهدی جمشیدی شهید و ٢نفر دیگر مجروح شدند

شهادت یک مأمور در شهرضا

شهادت یک مأمور در شهرضا

ایرنا- در پی درگیری مسلحانه‌ای بین مأموران انتظامی و گروهی از قاچاقچیان مسلح موادمخدر در نزدیکی یکی از پاسگاه‌های ایست و بازرسی شهرضا، ستوان‌دوم مهدی جمشیدی شهید و ٢نفر دیگر مجروح شدند. در این درگیری ٢قاچاقچی نیز به هلاکت رسیدند.

135962.jpg

فرار ٦٥٠زندانی

ایسنا- رسانه‌های داخلی اندونزی از فرار بیش از ۶۵٠زندانی خبر دادند. این ماجرا زمانی رخ داد که محبوسان در جزیره سوماترا به شورش و آتش زدن زندان اقدام کردند که صدها نفر از آنان موفق به فرار شدند و عملیات برای دستگیری ۶۵٠زندانی فراری ادامه دارد.

135963.jpg

نخل سوزان در کووه سیاهو

صدا و سیما- آتش‌سوزی به نخلستان روستای کووه دهستان سیاهو شهرستان بندرعباس ۱۵۰‌میلیون تومان خسارت وارد کرد. در این آتش‌سوزی یک و نیم هکتار از نخلستان‌های این روستا آسیب دید و ۱۰۰‌اصله نخل با سن تقریبی ۳۵‌سال به صورت کامل سوخت.

135964.jpg

واژگونی مرگ‌بار اتوبوس

ایسنا- مقامات شیلیایی از کشته شدن ۶نفر و زخمی شدن ۳۰‌نفر دیگر به دنبال واژگونی یک اتوبوس در این کشور خبر دادند. این اتوبوس به هنگام واژگونی ۵۲مسافر، ٢راننده و یک کمک راننده داشت که ۴زن و ٢مرد در پی آن جان باختند. یکی از قربانیان، اهل پاراگوئه بوده است.

135965.jpg

قاچاق٢٦٠٥کیلویی مواد افیونی 

میزان: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان طی درگیری شبانه با گروهی از قاچاقچیان مسلح افیونی در سراوان ۲ تن و ۶۰۵ کیلوگرم تریاک، مورفین، حشیش و هروئین را کشف و ضبط کردند. در این عملیات مأموران موفق به توقیف ٣ دستگاه خودرو شاسی بلند تویوتا و کشف ٢ قبضه سلاح جنگی کلاشنیکف به همراه ۷ تیغه خشاب و ۱۳۱ فشنگ جنگی و یک قبضه آر‌پی‌جی به همراه ۷ گلوله از آن‌ها شدند. در این عملیات متهمان با سوء استفاده از تاریکی شب به بیابان گریختند که تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.

 135966.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی