کد خبر : 98438
/ 09:47

هلاکت قاچاقچی مسلح در مرز

در راستای حراست و حفاظت از مرزها و جلوگیری از هرگونه قاچاق به کشور، مرزبانان خراسان رضوی طی ٢عملیات جداگانه موفق شدند مقادیر زیادی مواد‌مخدر و سلاح و مهمات جنگی را کشف کنند.

هلاکت قاچاقچی مسلح در مرز

شهرآرا آنلاین - محمد‌حسن سیرجانی| در مرحله اول این عملیات مأموران مرزبانی هنگ تایباد با اشراف اطلاعاتی در مسیرهای احتمالی به کمین آن‌ها نشستند و با رؤیت قاچاقچیان افیونی در عملیاتی غافل‌گیرانه با این فرد مسلح درگیر شدند. در این درگیری مسلحانه یکی از سوداگران مرگ به ضرب گلوله مرزبانان به هلاکت رسید.

مأموران هنگ مرزی تایباد پس از پایان آتش درگیری طی پاک‌سازی محل، یک قبضه سلاح جنگی کلاشنیکوف به همراه مهمات مربوط و بیش از ٣۶ کیلوگرم مواد‌مخدر از نوع شیشه، تریاک و حشیش را کشف کردند.

مرزبانان هنگ مرزی سرخس نیز در عملیاتی دیگر به منظور تأمین امنیت حوزه استحفاظی و برخورد قاطع با متخلفان و قانون‌شکنان، حین رصد منطقه به یک دستگاه خودرو سواری مشکوک شدندو آن را متوقف ساختند. مأموران پس از متوقف کردن این خودرو در بازرسی از آن ٣قبضه سلاح کلت و یک قبضه سلاح وینچستر به همراه مهمات مربوط را کشف و ٢متهم را دستگیر کردند.

به گفته سردار جان‌نثار، فرمانده مرزبانی خراسان رضوی متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای ادامه تحقیقات به مرجع قضایی معرفی شدند. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی