• خانه
  • یادداشت
  • سوپراستارهای پدیده
کد خبر : 98453
/ 07:24
مسعود حکم‌آبادی

سوپراستارهای پدیده

سوپراستارهای پدیده

شهرآرا آنلاین - «پدیده» شنبه‌ای که گذشت در ورزشگاه امام رضا(ع) کاری کرد، کارستان. این اتفاق خوب هم از 7ساعت پیش از بازی شروع شد؛ جایی که تمام بلیت‌های این بازی به اتمام رسید تا مشهدی‌ها آماده خلق یک حماسه بزرگ در ورزشگاه باشند.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در روز خوبشان بدشانس بودند که در یک موقعیت سخت و دشوار، دروازه‌شان باز شد و دروازه‌بان سوم تیم ملی در شبی که بهترین عملکرد فصلش را داشت، مانع هنرنمایی بازیکنان درجه یک «پدیده» شد.

پدیده‌ای‌ها امسال بدجوری در نوسان بودند؛ از شروع خوبشان و صدرنشینی‌های‌ تمام‌نشدنی‌شان تا تغییر و تحولات مالکیتی و سقوطشان به میانه جدول؛ اما هرچه بود، آن‌ها بهترین نتایج تاریخ لیگ برتر برای یک نماینده از خراسان را رقم زدند.

یحیی گل‌محمدی در این بازی هم مثل قبل درگیر اسم‌ها نبود؛ او ناصحی، کاپیتان تیمش را روی نیمکت نشانده بود و جوان‌ترهایی مثل منصوری را به زمین فرستاده بود تا مزد اعتماد به جوان‌هایش را بگیرد. یحیی در حقیقت امسال اگر اتفاق عجیبی برای تیمش نیفتد، همین که تیم سال بعدش را ساخت، برایش کافی است.

حالا «پدیده» امسال چه آسیایی بشود و چه نشود، برگ برنده فوتبال مشهد برای فصل بعد است و این‌ها جز با حضور گل‌محمدی و البته‌ حمایت‌های مدیران شهری امکان‌پذیر نبود. «پدیده» امسال با خیل زیادی از بازیکنان بومی ثابت کرد که از نظر نیروی انسانی چیزی کم ندارد و فقط طبق همان چیزی که سال‌هاست فوتبالی‌های مشهد در انتظارش هستند، اگر حمایت استانی پشت سرشان باشد، می‌توانند دست به کارهای بزرگی بزنند.

آن‌ها حالا سرنوشت از دستشان خارج شده و باید بعد از پیروزی مقابل ماشین‌سازی در هفته آخر، چشم‌انتظار سایر بازی‌ها هم باشند تا مهر آسیایی روی پرونده امسالشان بخورد. این بدترین اتفاق برای تیم‌های فوتبالی است که هفته‌های پایانی‌اش دست‌‌خوش کلی اتفاق غیرعادی است.

خراسان با فوتبالش همیشه سرآمد بوده؛ از روزی که حشمت مهاجرانی از مشهد تیم ملی را برای نخستین‌بار به جام جهانی برد؛ تا وقتی که خداداد عزیزی از همین شهر برای دومین‌بار این کار را عملی کرد و بعدترش رضا قوچان‌نژاد کار همشهریانش را تکمیل کرد.

همه این‌ها باعث می‌شود که نقش خراسان در فوتبال کشور کتمان‌نشدنی باشد و حالا پدیده‌ امسال مهر تأیید این ماجرا را بعد از سال‌ها دوباره تمدید کرد تا همه فوتبال‌دوستان ایرانی مجبور باشند تمام‌قد به احترام مشهد، پدیده، فوتبال خراسان و البته یحیی گل‌محمدی کلاه از سر بردارند و ایمان بیاورند به این جمله آقای سرمربی که «بازیکنان پدیده سوپراستارند».  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی