کد خبر : 98533
/ 06:52
زیر جایگاه

خواب دیدی خیره برادر

خواب دیدی خیره برادر

شهرآرا آنلاین 

خواب دیدی خیره برادر

انتخابات هیئت فوتبال مهم‌ترین اتفاق پنجشنبه قبل بود که تا دلتان بخواهد حاشیه داشت که هم ما و هم بیشتر رسانه‌ها به آن پرداخته‌ایم؛ ولی یک مورد که مغفول مانده، داستان کنارکشیدن نامزدها در روز انتخابات است. این اتفاق از بس در مجامع هیئت‌های مختلف تکرار شده، تبدیل به یک رویه شده است و در هر مجمعی باید منتظر کنارکشیدن یک یا چند نفر باشید. ما که نفهمیدم علت این مسئله چیست، فقط محض اطلاع اساتید عرض کنیم اگر فکر می‌کنید کنارکشیدن دقیقه90 شما که اغلب به سود یک نامزد خاص هم هست، خیلی مهم است و روی جریان انتخابات تأثیر می‌گذارد، بد نیست نگاهی به نتایج انتخابات ازجمله همین مجمع هیئت فوتبال بیندازید. خلاصه اینکه خواب دیدی خیره برادر. 

 

دور افتخار رئیس

همه‌جور دور افتخار در عمرمان دیده بودیم غیر از دور افتخار رئیس هیئت. داستان از این قرار است که در زمان استراحت دو نیمه آخرین بازی خانگی پدیده، از مهدی برادران، رئیس سابق هیئت فوتبال، قدردانی شد تا به‌نوعی از زحمات او تقدیر شود. این کار خوب احتمالا خیلی به مذاق برادران خوش آمده، چراکه در اقدامی عجیب شروع به زدن دور افتخار در ورزشگاه کرد و به‌مثابه قهرمانان برای آن‌ها دست تکان می‌داد. هم‌زمان گوینده ورزشگاه هم به شاخص‌ترین کارهای او در این مدت که شامل مواردی چون افتتاح ورزشگاه امام‌رضا(ع)!، تلاش برای حضور پدیده در لیگ برتر! و مبارزه مستمر با فساد در فوتبال! می‌شد، اشاره می‌کرد. درمورد اینکه عکس‌العمل تماشاگران هم چه بود، نیازی به گفتن نیست. همان چیزی که خودتان الان به آن فکر می‌کنید، بود. 

 

نام‌های عجیب در جام رمضان

مسابقات فوتسال جام رمضان به شب‌های داغ خود نزدیک می‌شود. در این مسابقات که با استقبال خوب تیم‌ها همراه شده با پدیده جدیدی روبه‌رو شده‌ایم به نام اسم تیم‌ها. سوای اسامی مشاغل مختلف از دروپنجره‌سازی تا پیتزافروشی، اسامی جالبی هم وجود دارد که خواندنش خالی از لطف نیست. به این اسم‌ها توجه کنید، بدن برای زندگی، دهکده زمین، زرپسند، برق‌آسا، دلیران عنصری، بهشت، جردن، کفشدوزک و... . 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی