کد خبر : 98568
/ 09:15

قاچاق هروئین در پوشش‌ کفش

پس از هلاکت یک سوداگر مرگ در مرز تایباد مأموران این هنگ مرزی روز گذشته در عملیاتی دیگر موفق به دستگیری گروهی دیگر از قاچاقچیان افیونی شدند.

قاچاق هروئین در پوشش‌ کفش

شهرآرا آنلاین - مهدی قرآنی| ماجرای این عملیات از آنجا شروع شد که مرزبانان هنگ تایباد در پی رصد و ایست و بازرسی‌های میدانی به چند نفر که قصد ورود به خاک کشور را داشتند مشکوک شدند. مأموران در این عملیات پس از متوقف کردن متهمان در بازرسی بدنی از آن‌ها مقادیری هروئین فشرده را که به طرز ماهرانه‌ای در کفش سوداگران مرگ جاسازی شده بود کشف کردند.

گروهی دیگر از مرزبانان هنگ تایباد در عملیاتی دیگر فردی را که قصد ورود به خاک کشور داشت به دلیل حمل مواد‌مخدر دستگیر کردند. مجریان قانون در بازرسی از وسایل همراه این فرد موفق به کشف ٣ کیلو و ٣٠٠ گرم محلول شیشه شدند.

به گفته جانشین فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی متهمان خارجی پس از تشکیل پرونده اولیه برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند.

سرهنگ ابراهیمی با اشاره به تجسس مرزبانان در پست‌های کنترل و مراقبت مرزی تأکید کرد: حمل و قاچاق مواد‌مخدر حتی به میزان اندک جرم محسوب می‌شود و مرزبانان استان همواره با این سوداگران مرگ برخوردی قاطع و به دور از هرگونه چشم‌پوشی‌ خواهند داشت. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی