کد خبر : 98647
/ 06:46
عباسی:

نتایج پدیده ثمره وفاق درون‌استانی بود

نتایج پدیده ثمره وفاق درون‌استانی بود

شهرآرا آنلاین - «به‌عنوان یک ابومسلمی از سربلندی فوتبال خراسان خوش‌حالم و به یاد ندارم در طول تاریخ ورزشی مشهد چنین‌وفاقی برای موفقیت فوتبال در استانمان وجود داشته باشد»؛ این‌ها بخشی از صحبت‌های محمدرضا عباسی، مالک باشگاه تازه‌تأسیس مشهد، شهر بهشت است؛ کسی که به‌دلیل آنچه حمایت‌نکردن مسئولان می‌خواند، چندی پیش باشگاه قبلی خود (سیاه‌جامگان) را رها کرد.

 

فوتبال خراسان رضوی بالاخره آسیایی شد، نظرتان دراین‌رابطه چیست؟

من واقعا به‌عنوان یک ابومسلمی نگاهم به پدیده به چشم رقیب بود؛ اما از موفقیت پدیده ازاین‌جهت خوش‌حالم که حالا مشهد هم میان کلان‌شهرهای بزرگ ایران در فوتبال حرفی برای گفتن دارد. موفقیت پدیده نه برای پدیده بلکه برای کل استان مایه مباهات و افتخار است و مطمئن هستم از دریچه آسیایی‌شدن، نگاه‌ها به فوتبال استان قطعا تغییر خواهد کرد که حاصلش بدون شک چیزی جز پیشرفت و سربلندی نخواهد بود.

 

نقش مسئولان استانی و شهری را در موفقیت پدیده چطور می‌بینید؟

40 سال است در فوتبال در نقش‌های مختلف به تیم‌داری و حضور فعال در عرصه خدمت به مستطیل سبز فعالیت کردم؛ اما هیچ‌گاه به‌خاطر ندارم برای یک مسابقه در شب اردو، نمایندگان شورای اسلامی شهر، شهردار، مدیرکل ورزش و جوانان و فرماندار به اردوی تیم بروند و به آن‌ها با حمایت خود روحیه بدهند؛ این اتفاق یعنی ما در برهه‌ای از زمان به سر می‌بریم که نشاط اجتماعی و تزریق روحیه به همشهریان، سرلوحه کار مدیران ماست و این‌چنین نگرشی قطعا ثمراتی فراتر از آسیایی‌شدن پدیده برای استان ما خواهد داشت.

 

انحلال سیاه‌جامگان و در مقابل، موفقیت پدیده. به‌عنوان مالک باشگاه سیاه‌جامگان چه نظری دارید؟

خوش‌حالم که دایره تغییرات مدیریتی در حوزه شهر و در حوزه ورزش سرنوشت تلخ تیم ما را برای پدیده تکرار نکرد و افتخارآفرینی پدیده‌ای‌ها باعث شد تا همشهریان عزیز مسرور و خوش‌حال شوند. مگر خواسته ما از فوتبال چیزی جز این است؟ واقعا جانانه به آقای دکتر کلائی، شهردار مشهد، و مجموعه شورای اسلامی شهر و همچنین آقای دکتر فتاحی، مدیرکل محترم ورزش و جوانان، بابت حمایت‌های بی‌دریغشان از پدیده، خسته‌نباشید می‌گویم. ای کاش در دوران انحلال تیم ما حداقلی از وفاق کنونی وجود می‌داشت و به سیاه‌جامگان هم نگاه می‌شد تا امروز از آسیایی‌شدن پدیده و حضور سیاه‌جامگان در لیگ برتر سرمست می‌شدیم.

 

روند تشکیل تیم مشهد، شهر بهشت، چطور پیش می‌رود؟

ما به‌دنبال ایجاد یک باشگاه جامع هستیم که بتوانیم چندین رشته مختلف را پوشش دهیم و حمایت کنیم؛ ان‌شاءا... فکر می‌کنم در دو‌سه روز آینده اخبار خوبی از تشکیل هیئت‌مدیره و آغاز فعالیت‌های آکادمیک در رده‌های پایه باشگاه با استفاده از چهره‌های نام‌آشنا و خوش‌نام شهرمان به اطلاع هواداران باشگاه خواهد رسید و امیدوارم با حمایت همه‌جانبه هواداران و نگاه مسئولان شهری و استانی بتوانیم گام‌های مثبتی برای پشتوانه‌سازی ورزش استان برداریم.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی