کد خبر : 98670
/ 10:28

بررسی راهکارهای گسترش همکاری در حوزه بازآفرینی شهری

معاونان امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در نشست مشترکی راه‌های گسترش همکاری و تعامل بین ٢ دستگاه در حوزه بازآفرینی شهری را بررسی کردند.

بررسی راهکارهای گسترش همکاری در حوزه بازآفرینی شهری

شهرآرا آنلاین -  سرپرست معاونت عمران و بهسازی شهری شرکت بازآفرینی شهری ایران به اهداف برپایی این نشست اشاره کرد و گفت: در این گردهمایی، بر نقش کلیدی و محوری شهرداری‌ها برای پیشبرد اهداف برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار تأکید شده است.

سید مجتبی علوی‌مقدم که در گذشته دستی بر آتش حوزه شهرداری‌های استان خراسان رضوی داشته است گفت: ضرورت همــاهنگی بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار به ویژه وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور برای اقدام مشترک در محلات هدف بازآفرینی شهری که در مجموع ۲۷۰۰ محله در سراسر کشور هستند، موضوعی ضرور‌ است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، علوی مقدم افزود: همچنین در این نشست بر اجرای کارگاه های آموزشی به صورت ملی، منطقه‌ای و استانی با محوریت بازآفرینی شهری برای شهرداری‌های سراسر کشور با همکاری ٢ دستگاه تأکید شد. وی تأکید کرد: علاوه بر این، مقرر شد‌ نشست‌های مشترکی بین شرکت بازآفرینی شهری ایران و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به صورت منظم تشکیل شود.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی