کد خبر : 98755
/ 06:45

جمع‌آوری1000تابلو نازیبا

عملیات جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز از معابر و پیاده‌روهای منطقه با اخطار و هشدارهای قبلی به منظور بهبود وضیعت سیما و منظر شهری در حال اجراست.

جمع‌آوری1000تابلو نازیبا

شهرآرا آنلاین - شهردار منطقه8 با اشاره به این موضوع گفت: تابلوهای غیرمجاز نه‌تنها بر سیما و منظر شهری تأثیرگذار هستند که با نبودایمنی لازم برای شهروندان سبب بروز حوادث و خطرات احتمالی برای آنان می‎شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، حجت فرقانی بیان کرد: طرح یادشده به دنبال اجرای تبصره یک بند2 ماده55 قانون شهرداری‌ها در حال اجراست که بر اساس آن شهرداری مکلف است از سد معابر عمومی، اشغال پیاده‌روها، رفع موانع موجود و آزادسازی معابر عمومی جلوگیری کند.

وی ادامه داد: در این زمینه سعی شده است با توجه به اینکه یکی از اهداف مهم حوزه زیباسازی شهری ایجاد بهداشت روانی و تلطیف بصری برای شهروندان است، ارتقای کیفیت سیمای شهری را محقق کند.

فرقانی افزود: این طرح از ابتدای امسال تاکنون بیش از هزار تابلو و موارد نازیبا را به همت اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه در تمامی محلات و نواحی پرتردد آغاز کرده است تا با اجرای بهینه این امر بتوانیم از لحاظ بصری و آرامش روانی،سیمای مطلوبی در راستای رفاه حال شهروندان ایجاد کنیم.

شهردار منطقه8، با بیان اینکه نصب بدون ضابطه و بدون مجوز تابلوهای تبلیغاتی از عوامل دخیل در بروز آشفتگی در نما و منظر شهری است، بیان کرد: تابلوهای غیرمجاز نه‌تنها بر سیما و منظر شهری تأثیرگذار هستند که با ایمنی لازم‌نداشتن برای شهروندان سبب بروز حوادث و خطرات احتمالی برای آنان می‎شوند.

فرقانی خاطرنشان کرد: این اقدام در راستای جلب رضایت شهروندان انجام شده و انتظار می‎رود، شهروندان ضمن نصب‌نکردن تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز در اجرای این طرح همکاری لازم را با شهرداری منطقه داشته باشند. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی