کد خبر : 98757
/ 06:47

برپایی بازارچه رمضان در بوستان کوهسنگی

شهردار منطقه8 مشهد از برپایی بازارچه رمضان در بوستان کوهسنگی خبر داد

برپایی بازارچه رمضان در بوستان کوهسنگی

شهرآرا آنلاین - شهردار منطقه8 مشهد از برپایی بازارچه رمضان در بوستان کوهسنگی خبر داد و گفت: این بازارچه با هدف تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ کارآفرینی و مشاغل خانگی و کمک به اقتصاد خانواده‌های نیازمند در بوستان کوهسنگی راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، حجت فرقانی با اشاره به برپایی بازارچه رمضان با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج سازندگی، بیان کرد: بازارچه رمضان در راستای تعاملات بین‌سازمانی و با هدف تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ کارآفرینی برپا شده است.

وی افزود: در ماه پرخیر و برکت رمضان و در حاشیه برگزاری مراسم بهار جان‌ها، با هدف آشنایی مردم مؤمن و خداجو با وضع محرومان و مشارکت آنان در کمک به فقرا و نیازمندان بازارچه خیریه رمضان برگزار می‌شود.

فرقانی ضمن اعلام و تشریح فعالیت‌های فرهنگی این منطقه در ماه مبارک رمضان و دایرکردن بازارچه نیکوکاری رمضان، افزود: در این بازارچه محصولات و دستاوردهای مددجویان کمیته امداد در معرض نمایش و فروش قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: رسیدگی به حال محرومان، آشنایی با فعالیت‌های خودکفایی و اشتغال مددجویان، ارائه خدمات مددکاری و اشتغال، کمک به امر ازدواج مددجویان، اجرای طرح اکرام و حامی‌یابی برای ایتام، کمک به امور فرهنگی آنان و اطعام و افطاری محرومان از دیگر برنامه‌های جشن رمضان و بازارچه نیکوکاری است.

فرقانی ادامه داد: این بازارچه شامل 45غرفه است که ۳۲غرفه آن مربوط به مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد استان و بقیه مربوط به بسیجیان است. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی