کد خبر : 98781
/ 07:18

مسیرهای استان برای قاچاق موادمخدر ناامن شود

استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به امکانات موجود در زمینه مبارزه با مواد مخدر، باید تمامی مسیرهای استان برای قاچاق موادمخدر ناامن شود.

مسیرهای استان برای قاچاق موادمخدر ناامن شود

شهرآرا آنلاین - به گزارش اداره‌کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در محل دفتر استاندار برگزار شد اظهار کرد: بسیاری از آسیب‌ها در حوزه مصرف مواد مخدر متوجه جوانان است. بنابراین همه دستگاه‌ها مانند آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در بحث فرهنگ‌سازی و پیشگیری نقش‌آفرینی کنند.

رزم حسینی با بیان اینکه نــــیروی انتظـامی در حوزه مقابله با جرائم ٧٠٠ نوع مأموریت دارد تصریح کرد: نباید برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر فقط به ظرفیت‌های این نهاد اکتفا کرد. همه بخش‌های نظامی و امنیتی باید در این زمینه به مسئولیت‌های خود عمل کنند.

معاون سیاسی، امــنیتی و اجتــماعـی استانداری خراسان رضوی هم در این جلسه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۴٧۴ کیلوگرم ماده مخدر در استان کشف شده است. در این زمینه ١١۴٣ نفر هم دستگیر شده‌اند.

حسن جعفری افزود: بیشترین میزان افزایش کشفیات در بین انواع مواد مخدر در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ١٩ درصد رشد مربوط به شیشه بوده است. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی