کد خبر : 98802
/ 07:49
کوتاه‌تر از حادثه

قاچاق ٢٠٠قطعه از تاریخ ایران

مأموران انتظامی آذربایجان شرقی در اقدامی اطلاعاتی و ضربتی طی بازرسی از خانه‌ای مسکونی در شهرستان آذرشهر ۲۰۰قطعه عتیقه تاریخی مربوط به دوره ماقبل اسلام را کشف کردند.

قاچاق ٢٠٠قطعه از تاریخ ایران

تصادف دریایی در اروند

ایرنا: یک کشتی باری که از بندر خرمشهر به سمت کویت در حرکت بود پس از انحراف از مسیر اصلی در آبراه اروند رود با یک یدککش برخورد کرد و دچار آب‌گرفتگی شد. با تلاش مأموران اداره دریانوردی خرمشهر جلوی غرق‌شدگی این شناور باری گرفته شد و کشتی در نزدیک‌ترین اسکله پهلو گرفت. این حادثه خسارت جانی در پی نداشت.

136483.jpg

انفجار اتوبوس توریستی

رکنا: اتوبوس مسافربری توریستی در مصر منفجر شد که در اثر این حادثه ١٢خارجی زخمی شدند. گفتنی است علت این حادثه هنوز مشخص نیست و پلیس در حال پیگیری علت آن است.

136484.jpg

قاچاق ٢٠٠قطعه از تاریخ ایران

میزان: مأموران انتظامی آذربایجان شرقی در اقدامی اطلاعاتی و ضربتی طی بازرسی از خانه‌ای مسکونی در شهرستان آذرشهر ۲۰۰قطعه عتیقه تاریخی مربوط به دوره ماقبل اسلام را کشف کردند. پلیس در این عملیات یک نفر که قصد خارج کردن این عتیقه‌جات را داشت دستگیر کرد.

136485.jpg

۲۰کشته در ١٣روز

تسنیم: مجتبی خالدی، سخن‌گوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که در پی بارش‌های اخیر و وقوع سیل و صاعقه طی ١٣روز گذشته در استان‌های خراسان رضوی، اردبیل‌، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، خراسان جنوبی‌، چهارمحال بختیاری‌، اصفهان، کرمانشاه، کردستان، فارس‌، خوزستان‌، کرمان، لرستان‌، مرکزی‌، کهگیلویه و بویر‌احمد و گیلان ٢٠نفر جان خود را از دست دادند و ٣٧نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

136486.jpg

کشف ١۵٠٠کیلو گوشت فاسد

باشگاه خبرنگاران: مأموران کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار تهران در پایش‌های اطلاعاتی و تحقیقات میدانی خود موفق به کشف ١۵٠٠کیلو گوشت فاسد از پارکینگ یک خانه مسکونی شدند. گوشت‌های فاسد کشف شده شامل قلوه و زبان گوسفند است که از سوی یک مادر و پسر در مراکز غذاخوری و ساندویچ‌فروشی‌های سیار توزیع می‌شد. متهمان پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند.

 136487.jpg

نجات ٣نفر از مرگ
سیرجانی| آرام نودهی کودک هشت‌ساله بجنوردی که طی یک حادثه دچار مرگ مغزی شده و در بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) بجنورد بستری بود پس از انجام مراحل اولیه تأیید مرگ مغزی به واحد فراهم‌آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد معرفی و با رضایت خانواده‌اش به بیمارستان منتصریه منتقل شد و تحت عمل جراحی اهدای عضو قرار گرفت.
در این عمل جراحی کلیه‌های زنده‌یاد آرام نودهی به کودک یازده‌ساله و دختر هجده‌ساله ساکن مشهد که سال‌ها از نارسایی کلیه رنج می‌بردند و با دیالیز تحت درمان بودند به صورت رایگان اهدا و پیوند شد.کبد مرحوم نودهی به مردی شصت‌وپنج ساله ساکن مشهد پیوند شد.
﷯ 

جمع‌آوری ٢٠٢ مرد افیونی
روز گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد‌مخدر خراسان رضوی مرحله دیگری از طرح ارتقای امنیت محله محور را در چند منطقه از حاشیه شهر مشهد به اجرا گذاشتند.
در این عملیات که در راستای پاک‌‌سازی مناطق آلوده به مواد‌مخدر انجام شد مأموران موفق به جمع‌آوری ١۶٠معتاد متجاهر و دستگیری ۴٢خرده‌فروش مواد افیونی در مشهد شدند.در ادامه این عملیات ضابطان قضایی در بازرسی از ٣۴ خانه مسکونی که به محل توزیع مواد‌مخدر تبدیل شده بود مقدار ۵کیلو و ۴۵٠ گرم انواع مواد افیونی را کشف و ضبط کردند.
به گفته سرهنگ صفدری، رئیس پلیس مبارزه با مواد‌مخدر خراسان رضوی مصرف‌کنندگان مواد‌مخدر جمع‌آوری شده طی هماهنگی قضایی به کمپ‌های ترک اعتیاد اجباری منتقل شده و تحت درمان قرار گرفتند. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی