کد خبر : 98814
/ 05:34

برگزاری ملاقات عمومی شهردار منطقه با شهروندان

شهردار منطقه طی یک جلسه مردمی با شهروندان منطقه ملاقات کرد و در جریان مشکلات و مسائل آنان قرار گرفت.

برگزاری ملاقات عمومی شهردار منطقه با شهروندان

شهرآرا آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، حسنعلی رجب زاده با تأکید بر نحوه پاسخ‌گویی به ارباب رجوعان، گفت: حل مشکلات مردم و کوتاه کردن روند کاری باید در اولویت حوزه‌های مختلف اجرایی قرار گیرد.

وی کیفی‌سازی انجام تعهدات را مورد توجه قرار داد و افزود: شفاف‌سازی گردش امور اجرایی، سهولت در انجام کارها، نبود تبعیض، رعایت نظم و رفتار مناسب در ارائه مطلوب خدمات و جلب رضایت شهروندان امری ضروری است.

شهردار منطقه ارتباط بدون واسطه با شهروندان و تکریم ارباب رجوعان را مهم دانست و خاطر نشان کرد: رسیدگی و پاسخ‌گویی به مطالبات مردمی با در نظر گرفتن موارد قانونی شهرداری‌ها و مصوبات شورای اسلامی شهر مشهد انجام و نتایج به مالکان ابلاغ می‌شود.

متقاضیان ملاقات عمومی با شهردار منطقه، باید به صورت حضوری به ساختمان اداری منطقه واقع در تقاطع اندیشه و استاد یوسفی، طبقه همکف، آقای اسدیان مراجعه کنند، این برنامه هر هفته دوشنبه‌ها ساعت 12 برگزار می‌شود. کمیته نظارتی شماره 2 شورای اسلامی شهر در منطقه 10 نیز هر 2هفته در میان روزهای یکشنبه برگزار می‌شود که متقاضیان حضور باید برای ثبت‌نام به ساختمان شورای اسلامی شهر مشهد واقع در میدان شهدا، آقای شاه‌میرزایی مراجعه کنند. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی