کد خبر : 98926
/ 07:02
4 خرداد 1388

10 سال پیش در چنین روزی

در این ستون به بهانه ده‌ساله‌شدن روزنامه شهرآرا در 3 خرداد امسال، شنبه و چهارشنبه هر هفته مهم‌ترین یا جالب‌ترین خبری را که دقیقا 10 سال پیش در این تاریخ در روزنامه شهرآرا منتشر شده بازخوانی می‌کنیم.

10 سال پیش در چنین روزی

شهرآرا آنلاین 

مذاکره ابومسلم با گزینه‌های داخلی

پس از هیاهوی بسیار مدیرعامل باشگاه ابومسلم برای به‌خدمت‌گرفتن مربیان بنام و بزرگ دنیا، این پروژه با شکست مواجه شد. حسین قاسمی مجبور شد تن به استخدام یک مربی ایرانی بدهد. قاسمی در اولین مصاحبه مطبوعاتی‌اش رو‌در‌روی خبرنگاران ادعا کرد که به‌دنبال قهرمان‌کردن ابومسلم است. بر اساس شنیده‌ها، مدیران باشگاه ابومسلم به‌طور‌هم‌زمان با 2 گزینه ایرانی درحال مذاکره هستند، ازجمله میثاقیان و نادر دست‌نشان و این درحالی است که نادر دست‌نشان از پیشنهاد خوب حسین هدایتی برای ادامه‌ حضورش در تیم استیل‌آذین خبر داده است و گویا می‌خواهد با این کار مبلغ قرارداد احتمالی خود با ابومسلم را بالا ببرد. از طرف دیگر ابومسلم برای جذب بازیکن هم بیکار ننشسته است و با اینکه هنوز هیچ قرارداد رسمی در هیئت فوتبال استان ثبت نکرده، با چند بازیکن ازجمله چند بازیکن بومی تیم پیام قرارداد داخلی بسته است؛ ولی گویا سرنوشت قرارداد قطعی این بازیکنان که شامل 2 بازیکن تیم استقلال نیز هست، منوط به موافقت سرمربی آینده ابومسلم شده است.

 

هنوز هیچ تصمیمی برای پیام گرفته نشده

سرپرست تیم فوتبال پیام خراسان گفت: پس از سقوط پیام به لیگ دسته‌اول، مالکان و اداره کل تربیت‌بدنی هنوز هیچ واکنشی درخصوص آینده تیم از خود نشان نداده‌اند. دکتر حسین پیمانی‌زاد در گفت‌وگو با شهرآرا افزود: آینده پیام در دست مالکان آن یعنی آقایان صلاحی و شاکری است که آن‌ها هم بدون توجه به گذر زمان هنوز هیچ واکنشی درخصوص آینده آن از خود نشان نداده‌اند. وی ادامه داد: پیام کاملا در بلاتکلیفی مانده‌ است، بازیکنان در باشگاه نمی‌دانند که چه آینده‌ای در پیش‌رو دارند و با مبهم‌بودن وضعیت مالکیت باشگاه همه‌چیز نامشخص است. پیمانی‌زاد تأکید کرد: مالکیت پیام باید به گروهی علاقه‌مند و متخصص در ورزش واگذار شود تا آن‌ها با پایه‌ریزی یک ساختار و نظام مدیریتی که حاکم بر ورزش دنیاست، پیام را دوباره احیا کنند. وی افزود: باید مدیران توانمند از بخش خصوصی وارد کار شوند تا پیام بتواند روی پای خودش بایستد.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی