کد خبر : 98947
/ 07:44

مسائل را شفاف با مردم در میان بگذاریم

نظام اداری کشور نیازمند جراحی بسیار بزرگی است که به سادگی امکان پذیر نیست اما برای عبور از بوروکراسی های پیچیده اداری می توان به دنبال نهادسازی در کنار دولت دیوان سالار حرکت کرد.

مسائل را شفاف با مردم در میان بگذاریم

شهرآرا آنلاین - استاندار خراسان رضوی که در جمع نخبگان و فعالان فرهنگی و سیاسی در خانه احزاب استان حضور یافته بود گفت: نظام اداری کشور نیازمند جراحی بسیار بزرگی است که به سادگی امکان پذیر نیست اما برای عبور از بوروکراسی های پیچیده اداری می توان به دنبال نهادسازی در کنار دولت دیوان سالار حرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی اظهار کرد: نظام ناکارآمد کشور به دولت ها یا گروه های سیاسی ارتباطی ندارد و قطعا هر گروهی که مسئولیت بپذیرد، به دلیل ناکارآمد بودن نظام اداری مشــکلات عدیده ای در روند کارشان ایجاد خواهد شد.

رزم حسینی با بیان اینکه نظام اداری کشور بیمار است تأکید کرد: تا زمانی که نظام اداری به گونه ای است که نارضایتی و فساد تولید می کند، به پیشرفت و توسعه دست پیدا نخواهیم کرد. این موضوع را باید با مردم در میان گذاشت و شفافیت را به معنای واقعی کلمه در عمل نشان داد.

وی همچنین در مراسم گرامیداشت سوم خرداد در مجتمع آیه ها با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس جنا ح بندی معنا نداشت افزود: باید از درس های پیروزی خرمشهر برای امروز کشور استفاده کرد. امروز هم اگر مردم را وارد میدان کنیم بسیار موفق تر خواهیم بود.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی