کد خبر : 99281
/ 09:08
اظهارات حجت‌الاسلام احمد مروی در خصوص فعالیت‌های اقتصادی آستان قدس رضوی

به هر قیمتی کسب سود نمی‌کنیم

«سلامت مردم در تولید محصولات کشاورزی باید مدنظر قرار گیرد. برای تحقق این مهم می توان از روش های ارگانیک بهره گرفت حتی اگر سود کمتری نصیب آستان قدس رضوی شود، حق نداریم سلامتی مردم را فدای سود بیشتر کنیم.»

به هر قیمتی کسب سود نمی‌کنیم

شهرآرا آنلاین -  «سلامت مردم در تولید محصولات کشاورزی باید مدنظر قرار گیرد. برای تحقق این مهم می توان از روش های ارگانیک بهره گرفت حتی اگر سود کمتری نصیب آستان قدس رضوی شود، حق نداریم سلامتی مردم را فدای سود بیشتر کنیم.» این جمله ای است که تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با مدیران سازمان اقتصادی رضوی به عنوان خط مشی فکری و اجرایی این سازمان بیان کرده است. به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در این نشست گفت: کیفیت مسئله بسیار مهمی است که در تولیدات شرکت های زیرمجموعه آستان قدس رضوی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، ایمان داریم که در صورت در نظر گرفتن منافع مردم، خداوند برکت خواهد داد. وی افزود: یک نگاه در مسائل اقتصادی صرفا متمرکز بر سود است و به هیچ مسئله دیگری توجه ندارد اما آستان قدس رضوی برخلاف این نگاه سودمحور نیست و در هر فعالیت اقتصادی، رضایت حضرت رضا(ع) برای ما اهمیت دارد. 

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: در هیچ یک از بخش های اقتصادی آستان قدس رضوی کسب سود به هر قیمتی مدنظر ما نیست و تأکید داریم که در تمامی فعالیت ها، پیوست فرهنگی متناسب با موضوع آن مدنظر قرار گیرد..

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی