کد خبر : 99288
/ 09:41

انتخاب نمایندگان شورا در دبیرخانه شهر دوستدار کودک

محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد، در ابلاغی به شهرداری مشهد، نماینده این شورا را در دبیرخانه دائمی شهر دوستدار کودک معرفی کرد.

انتخاب نمایندگان شورا در دبیرخانه شهر دوستدار کودک

شهرآرا آنلاین - بر این اساس، دکتر سید محسن حسینی پویا که طی سال گذشته فعالیت های مختلفی در حوزه شهر دوستدار کودک انجام داده است، با رأی اعضای شورای اسلامی شهر مشهد به عنوان نماینده شورا در دبیرخانه دائمی این حوزه منصوب شد.

در نامه ای که توسط رئیس شورای اسلامی شهر مشهد به مدیریت شهری جهت اجرا ابلاغ شده، آمده که مستند به بند و مصوبات قانونی در ارتباط با انتخاب نماینده شورا در دبیرخانه دائمی شهر دوستدار کودک، موضوع در جلسه رسمی ٢٠ اسفند ماه ٩٧ شورای اسلامی شهر مطرح و دکتر سید محسن حسینی پویا، به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر برای جایگاه یاد شده انتخاب شد. بدیهی است این مصوبه با رعایت قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران لازم الاجراست.

همچنین اعضای شورای اسلامی شهر در جلسه ای دیگر، دو تن از اعضای شورای شهر را به عنوان نمایندگان این شورا در شورای راهبردی شوراهای اجتماعی محلات انتخاب کردند.

براساس ابلاغیه ای که توسط محمدرضا حیدری برای اجرا به مدیریت شهری ارسال شده، آمده است که برای اجرای آیین نامه مشارکت شهروندان (شوراهای اجتماعی محلات)، خانم بتول گندمی و آقای

رمضانعلی فیضی، اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان شورا در شورای راهبردی شوراهای اجتماعی محلات، در جلسه رسمی مورخ ۶ اسفند٩٧ شورای اسلامی شهر مشهد انتخاب شدند.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی