کد خبر : 99434
/ 09:39

افزایش ساعت بازدید نمایشگاه گل و گیاه

هم زمان با نزدیک شدن به ٢٣ خردادماه، زمان آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و پنجمین نمایشگاه تجهیزات و ادوات باغبانی، شهردار مشهد از روند آماده سازی این نمایشگاه بازدید کرد.

افزایش ساعت بازدید نمایشگاه گل و گیاه

شهرآرا آنلاین - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی ضمن بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه که در طرح های متنوع و المان های گوناگون گل در حال اجرا ست، بر کیفیت بخشی و ایجاد فضایی مفرح و با نشاط برای بازدید شهروندان تأکید کرد. 

وی همچنین در راستای بهرمندی بیشتر شهروندان و زائران از هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه بر افزایش ساعت بازدید از نمایشگاه تأکید کرد. بر این اساس، ساعت بازدید نمایشگاه که پیش از این ١٧ تا ٢٣ در نظر گرفته شده بود با یک ساعت افزایش به ساعت ١٧ تا ٢۴ تغییر یافت. 

کلائی در ادامه بازدید خود خطاب به مدیران معاونت خدمات شهری گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان، با برگزاری جشنواره های تابستانه، فضای بانشاطی برای گذراندن اوقات فراغت خانواده ها در محل های مناسب از جمله بوستان های شهر فراهم می شود.هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه و پنجمین نمایشگاه تجهیزات و ادوات باغبانی به مدت ۵ روز از ٢٣ تا ٢٧ خردادماه از ساعت ١٧ تا ٢۴ در حدود ٧٠٠ غرفه و فضای باز و سرپوشیده نمایشگاه بین المللی مشهد با حضور تولید کنندگان گل و گیاه داخلی و خارجی برگزار خواهد شد. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی