کد خبر : 99445
/ 09:59
رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر:

نظارت شورا بر مدیران شهری بیشتر می‌شود

رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر مشهد، ناطق شصت‌و‌یکمین جلسه علنی شورای شهر بود.

نظارت شورا بر مدیران شهری بیشتر می‌شود

شهرآرا آنلاین - محمدحسین ودیعی با بیان اینکه «در آستانه ورود به سومین سال فعالیت شورای پنجم هستیم» گفت: نظارت و تصویب قوانین و مقررات مربوط‌به مدیریت شهری، ٢وظیفه مهم شورای اسلامی شهر است. در حوزه نظارت ابزارهای مختلفی داریم که در این راستا با بهره‌گیری از کمیته‌های نظارتی بر عملکرد مدیریت شهری نظارت جدی داریم. همچنین با نظارت منسجم و سیستماتیک با عنوان حسابرسی مالی، عملکرد مالی سالانه سازمان‌های شهرداری را رصد کرده‌ایم.

این عضو شورای شهر مشهد افزود: براین‌اساس در سال جاری ١۴مؤسسه حسابدار رسمی با شورای شهر همکاری می‌کنند و به این ترتیب نظارت شورا بر مدیران شهری جدی تر خواهد شد. ‌‌ودیعی در ادامه گفت: در بودجه امسال رقمی در حدود ٢هزار‌و۴٨٠میلیارد‌تومان در حوزه بودجه اقتصادی و هزارو٧٠٠میلیارد‌تومان درحوزه بودجه عمومی برای بودجه عمرانی شهر در‌نظر گرفته شده است. با این افزایشی که ایجاد شده به شهروندان مشهدی، نوید سالی پررونق در حوزه‌های خدمات شهری می‌دهیم. بی‌شک با این بودجه پروژه‌های اقتصادی بزرگی در کلان‌شهر مشهد کلید زده می‌شود. 

رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر مشهد، خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه امسال باتوجه‌به ٣تبصره در‌نظر‌گرفته‌شده، می‌‌توان به نوعی سقف بودجه را افزایش داد. بر‌این‌اساس بودجه ٩‌هزار‌میلیارد‌تومانی شهرداری تا رقم ٢‌هزار و ٣٠٠‌میلیارد تومان دیگر قابل انعطاف است. 

وی ادامه داد: این ارقام، نویدبخش روزهایی خوش و پربار برای شهر است.

هم‌اکنون برای پروژه چندسطحی میدان نمایشگاه با اعتباری بالغ‌بر٢٠٠میلیارد تومان فراخوان داده شده است. همچنین بیش‌از ٧‌پروژه پارکینگ و نیز ٧‌پروژه گذر غیرهمسطح برای مشهد در‌نظر گرفته شده است.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی