کد خبر : 99573
/ 11:33

تخفیف ١٠ درصدی الیت به آنلاین‌ها

شرکت «الیت» که مدیریت بهره‌برداری از پارکینگ‌های حاشیه‌ای و غیرحاشیه‌ای مشهد را به‌عهده دارد، همواره تلاش کرده است روش‌های متنوعی برای شارژ پلاک مهیا کند.

تخفیف ١٠ درصدی الیت به آنلاین‌ها

شهرآرا آنلاین -  در همین زمینه، علاوه‌بر روش سنتی شارژ پلاک خودرو از‌طریق پارکبان‌های این شرکت، شهروندان می‌توانند به‌صورت آنلاین با مراجعه به سامانه این شرکت و همچنین با استفاده از نرم‌افزار موبایلی الیت، پلاک خودروهای خود را شارژ کنند. به‌تازگی محمدمهدی اسدی، مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت، اعلام کرده است که با هدف تشویق شهروندان به استفاده بیشتر از روش‌های آنلاین شارژ، کسانی که به‌صورت آنلاین مبادرت به شارژ پلاک خودرو کنند، از ١٠‌درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، اسدی در‌این‌باره افزود: در‌راستای تشویق شهروندان به استفاده از پرداخت‌های آنلاین، قانونی از‌سوی شورای شهر مشهد تصویب شده است که براساس آن، شهروندانی که پلاک خودرو خود را به‌صورت آنلاین شارژ کنند، از ١٠‌درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.

بر‌این‌اساس شهروندان می‌توانند به‌منظور شارژ آنلاین پلاک خودرو و استفاده‌از ١٠‌درصد تخفیف به وب‌سایت شرکت ترافیک هوشمند الیت به نشانی ir.eliteit.mashhad مراجعه کنند.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی