کد خبر : 99614
/ 06:58

موافقت وزارت کشور با افزایش تعداد مناطق شهر مشهد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد از موافقت وزارت کشور با مصوبه افزایش تعداد مناطق شهرداری خبر داد

موافقت وزارت کشور با افزایش تعداد مناطق شهر مشهد

شهرآرا آنلاین - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد از موافقت وزارت کشور با مصوبه افزایش تعداد مناطق شهرداری خبر داد و گفت: گرچه فرایند تأیید در استانداری و وزارت کشور طولانی شد، براساس پیش بینی های انجام شده، در سال ٩٨ اولین گام اجرای این مصوبه برداشته و منطقه ٩ شهرداری به ٢ منطقه ٩ و ١٧ تقسیم خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر مشهد، بتول گندمی با اشاره به مصوبه شورای شهر مبنی بر افزایش تعداد مناطق شهرداری به ١٧ منطقه اظهار کرد: اجرایی شدن این مصوبه نیازمند دریافت تأییدیه از وزارت کشور بود که در نهــایت، پس از بررسی های لازم و ارائه دلایل توجیحی از سوی شورای شهر و شهرداری به استانداری، نامه به وزارت کشور ارسال شده است.

وی ادامه داد: همچنین شهرداری برنامه خود را برای ادامه اجرای این مصوبه و تقسیم بندی مناطق دیگر در سال های آینده هم زمان با ارائه بودجه سنواتی به شورا اعلام می کند. رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد با بیان اینکه بر اساس مصوبه شورا تقسیم مناطق نباید هزینه و بار مالی به شهرداری و مدیریت شهری تحمیل کند افزود: در همین راستا شهرداری باید از ساختمان ها، امکانات و تجهیزات خود، متناسب با وضع موجود بهره ببرد. در حوزه نیروی انسانی نیز از ظرفیت های شهرداری استفاده خواهد شد. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی