کد خبر : 99626
/ 07:31
لزوم برگزاری نمایشگاه‌ها با کیفیت بالا به دلیل وابستگی حوزه‌های مختلف به این مراکز

آمادگی مدیریت شهری برای توسعه صنعت نمایشگاهی

روز گذشته مراسم روز جهانی نمایشگاه در حالی در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد که طبق اعلام معاون مالی و اقتصادی شهردار مشهد در دوره فعلی مدیریت شهری برای نخستین بار جوان‌ترین تیم و مدیرعامل از درون نمایشگاه مشهد انتخاب شده است.

آمادگی مدیریت شهری برای توسعه صنعت نمایشگاهی

شهرآرا آنلاین - سارا رنگیان -  رضا خواجه‌نائینی در ادامه نمایشگاه را ویترینی برای بخش‌های مختلف فرهنگی، اقتصاد، گردشگری و ... دانست و تأکید کرد: اگر می‌خواهیم اتفاق خوبی در حوزه‌های مختلف بیفتد، باید اقدامات را از نمایشگاه آغاز کنیم. حتی برای توسعه بخش‌های اقتصادی و فرهنگی هم باید از طریق این مرکز 

اقدام شود. او با اشاره به پیشرو بودن نمایشگاه در حوزه‌هایی مانند مدیریت کیفیت و نحوه طراحی و تبلیغات شهری گفت: امیدواریم این نظم و پیشرو بودن سیستم‌های مدیریتی دوباره در این دوره اتفاق بیفتد که در این راستا تهیه برنامه‌های بلند‌مدت و داشتن راهبرد از شاخص‌های مهم است. خواجه‌نائینی همچنین با انتقاد از وضعیت سالن‌های نمایشگاه بین‌المللی مشهد برای بهبود و ساخت سالن‌های جدید اعلام آمادگی کرد. او در ادامه افزود: امیدواریم با نگاه مدیریت شهری دوره پنجم و خلاقیت و تجارب موجود، اشکالات ساختاری نمایشگاه مشهد برطرف شود و پیرو آن، شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم.

 

﷯ تلاش کردیم افراد صرفا سیاسی مدیرعامل نشوند

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر هم در این مراسم با بیان اینکه «تلاش زیادی کردیم که افراد صرفا سیاسی به عنوان مدیرعامل نمایشگاه انتخاب نشوند» افزود: مدیرعامل نمایشگاه باید فردی آشنا به حوزه نمایشگاه و اقتصاد باشد که دیدگاه بخش خصوصی را داشته باشد. به گفته مجتبی بهاروند، نگاه شورای پنجم هم به نمایشگاه بین‌المللی مشهد تخصصی و همسو با دیدگاه بخش خصوصی است.

 

﷯ افزایش کیفیت نمایشگاه با اصلاح ساختارها

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد هم با قدردانی از خدمات و اقدامات مدیران و مسئولان پیشین، در خصوص برنامه‌های نمایشگاه گفت: با توجه به اهمیت صنعت نمایشگاهی، برنامه‌های نمایشگاه بین‌المللی مشهد با هدف توسعه صادرات، تقویت فعالیت‌های اقتصادی و بازرگانی، بهینه‌سازی فعالیت نمایشگاه، توسعه فیزیکی و جذب سرمایه‌گذار و همچنین حضور فعالانه شرکت‌ها و سازمان‌های کشور در عرصه بازارهای بین‌المللی تنظیم شده است. 

سعید سیفی افزود: در این راستا امیدواریم با توسعه و اصلاح ساختارها بر کیفیت نمایشگاه‌ها بیفزاییم و در مسیر تنوع بیشتر مضامین نمایشگاهی، رضایت مشارکت‌کنندگان و گسترش همکاری‌های بین‌المللی پیش برویم. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی