• خانه
  • شهرآرا محله
  • نشست صمیمانه شهردار منطقه با هیئت امنای مساجد امام جعفر صادق(ع) و امام حسین(ع)
کد خبر : 99640
/ 05:54
با هدف هم‌اندیشی و حل مشکلات انجام شد

نشست صمیمانه شهردار منطقه با هیئت امنای مساجد امام جعفر صادق(ع) و امام حسین(ع)

شهردار منطقه در دو مسجد منطقه حضور یافت و در نشستی صمیمانه با هیئت امنا و نمایندگان مردمی درخواست‌های ایشان را شنید.

نشست صمیمانه شهردار منطقه با هیئت امنای مساجد امام جعفر صادق(ع) و امام حسین(ع)

شهرآرا آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، حسین فرهادیان با حضور در دو مسجد امام جعفر صادق(ع) واقع در انتهای بولوار صیاد شیرازی و مسجد امام حسین(ع) واقع در بولوار سرافرازان در فضایی دوستانه به درخواست اهالی و هیئت امنای این دو مسجد رسیدگی کرد.

فرهادیان در ابتدای سخنان خود ضمن قبولی طاعات و عبادات از هیئت امنای این دو مسجد به‌دلیل برپایی نماز و زحماتی که برای برپایی مراسم مذهبی می‌کشند تشکر کرد و از همراهی و پیگیری ایشان برای برگزاری جلساتی این‌چنینی تقدیر کرد و گفت: در مسیر حرکتمان در شهرداری تعهد کردیم که این مسیر و رویکرد مدیریتی ما مبتنی بر قانون‌مداری، امانت‌داری و شفاف‌سازی فعالیت‌ها در راستای دستیابی به توسعه پایدار باشد که تاکنون توانسته‌ایم در این مسیر گام‌های مثبتی برداریم .

وی افزود: نشست امروز در راستای یکی دیگر از اصول توسعه پایدار شهری، یعنی ارتباط دوسویه شهرداری و شهروندان و شفاف‌سازی اقدامات و فعالیت‌ها به گروهی که باید به آن‌ها پاسخ‌گو باشیم، شکل گرفته است

شهردار منطقه افزود: لازمه ماندگاری مدیریت شهری در مسیر توسعه پایدار، همراهی و مشارکت و قانون‌مداری و ترجیح منافع شهر و عمومی بر منافع فردی در وجود شهروندان است و لازمه مشارکت شهروندان هم وجود حس تعلق به شهر در آن‌هاست.

فرهادیان در بخش دیگری از سخنان خود قدرشناسی و دقت‌نظر مردم را به‌عنوان ولی‌نعمتان شهرداری مایه دلگرمی و عامل امیدواری دانست و افزود: بسیار شرمنده می‌شویم وقتی می‌بینیم که این مردم شریف با کوچک‌ترین خدمت بیشترین ابراز لطف و محبت را به خدمتگزاران خود دارند.

وی در ادامه مطالب خود از اقدامات و فعالیت‌های انجام‌شده در سال‌های اخیر گزارش داد و پس از آن به درخواست‌های مطرح شده از سوی نمایندگان مردمی و هیئت امنای مساجد یادشده گوش فرادادند.

در همین راستا مهم‌ترین موضوعاتی که در مسجد امام جعفر صادق(ع) به آن اشاره شد، درخواست آسفالت معابر فرعی شهرک صابر به‌ویژه صابر7، رسیدگی به فضای سبز و رفع نواقص رفت و روب معابر و پیگیری لازم برای تسریع در انجام انشعابات مورد نیاز از سوی شرکت آب و فاضلاب بود .

در ادامه این نشست که در مسجد امام حسین(ع) واقع در بولوار سرافرازان برگزار شد نیز مسائلی از سوی هیئت امنای این مسجد مطرح شد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تکمیل و اضافه بنای ساختمان مسجد، رسیدگی به فضای سبز و رفع نواقص وسایل ورزشی بوستان نزدیک به مسجد و... اشاره کرد.

در پایان این دو نشست مقرر شد نتایج موارد مطروحه پس از بررسی و پیگیری‌های لازم از سوی این شهرداری به اطلاع هیئت امنا رسانده شود. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی