کد خبر : 99646
/ 06:08
ضرب‌الاجل شهردار منطقه برای اجرای چند پروژه

عملیات اجرایی پارک کودک به زودی آغاز می‌شود

شهردار منطقه10گفت: عملیات اجرایی پارک کودک و سلامت باید با برنامه‌ریزی مدون و افزایش هماهنگی‌های بین بخشی حوزه‌ها به نحو احسن انجام شود.

عملیات اجرایی پارک کودک به زودی آغاز می‌شود

شهرآرا آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، حسنعلی رجب‌زاده در جلسه اجرایی منطقه با بیان این مطلب گفت: آماده‌سازی پروژه‌های فضای سبز بزرگراه آزادی، اجرای طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه آزادی، حدفاصل میدان قائم تا خیابان رازی در زمان بارندگی و اتصال آن به کانال موجود، تسریع در عملیات اجرایی پیاده‌رو بزرگراه آزادی و احداث کندرو و کانال آب‌های سطحی ضلع جنوبی بزرگراه آزادی حدفاصل میدان قائم تا رازی با هماهنگی مدیریت پروژه بزرگراه آزادی باید در اسرع وقت انجام شود. و عملیات اجرایی پارک کودک به زودی آغاز می‌شود

رجب‌زاده یادآور شد: جمع‌آوری خاک و نخاله راستگرد بولوار

خادم الشریعه به بزرگراه آزادی نیز از جمله پروژه‌های مهمی است که برای انجام آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن باید اقدام کرد، افزون بر این تسطیح و پاکسازی محوطه اطراف فرهنگ‌سرای شهر زیبا در خیابان شریعتی 45، تعیین تکلیف و اجرای قراردادهای باز و احداث فضای سبز حاشیه بولوار امام علی (ع) نیز باید با جدیت بیشتری در دستور کارمان باشد. وی در ادامه افزود: انتظار می‌رود با ایجاد هم‌افزایی و هماهنگی بیشتر در حوزه‌های اجرایی، اسناد پروژه‌ها به روزرسانی و نسبت به انجام مناقصات در اسرع وقت اقدام شود که در این راستا استعلام پروژه‌ها، برآوردها، مناقصات و نتایج آن‌ها باید انجام شود تا فرایند اجرای پروژه‌ها در فصل‌های عمرانی با جدیت پیگیری شود. شهردار منطقه تصریح کرد: نیاز است با هدف و سیاست‌گذاری مناسب، اولویت‌بندی پروژه‌های اجرایی و عمرانی با توجه به ظرفیت‌های خوبی که در منطقه وجود دارد، انجام شود.

رجب‌زاده اظهار کرد: پروژه‌هایی که به تملک یا هماهنگی با دیگر سازمان‌ها مانند اداره کل راه و شهرسازی، آستان قدس و... نیز نیاز دارد به وسیله اداره املاک پیگیری می‌شود تا در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسد.

شهردار منطقه با اشاره به برگزاری نمایشگاه گل و گیاه تأکید کرد: تمهیدات لازم برای راه‌اندازی غرفه منطقه به وسیله اداره فضای سبز و حوزه اجرایی پیش‌بینی و در نظر گرفته شود تا در زمان اجرا با مشکل مواجه نشویم.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی