نسخه پی دی اف

اخبار

مدیر هسته گزینش آستان قدس رضوی مطرح کرد
لزوم جلوگیری از تندروی‌های جاهلانه
در گزینش‌ها
آذر اسماعیلیان- مدیر هسته گزینش آستان قدس رضوی گفت: باید در گزینش‌ ادارات از تندروی‌های جاهلانه جلوگیری شود.
به گزارش شهرآرا، حجت‌الاسلام حسن شریعتی، پنجشنبه، در نشست مدیران هسته گزینش دستگاه‌های اجرایی استان با تأکید بر اینکه باید در گزینش افراد صالح برای خدمت در دولت بدون ملاحظه روابط اقدام شود، افزود: باید میزان رد و قبول افراد در دستگاه‌ها، بر اساس موازین اسلامی و انسانی باشد و از افراد صالح، متعهد و متوجه به مسائل روز، برای خدمت در واحدها استفاده شود. وی با بیان اینکه گزینش‌گران در جایگاه والا، حساس و مهم اداری قرار دارند، گفت: گزینشگران همواره باید بالنده و آسیب‌ناپذیر باشند. برای تحقق این موضوع همیشه باید سه عنصر دانش، مهارت و انگیزه کاری را در خود تقویت کنند. ابزار کار گزینشگران باید تنها قانون باشد و از گزینش به‌خاطر وجود ارتباطات بپرهیزند.
محمود قربان‌پور مدیر هسته‌ گزینش استانداری نیز در این نشست، گزینشگران را بازوان اجرایی مدیران در راستای ارتقای کارآمدی نظام اداری و انتخاب افرادی توانمند، متخصص، متعهد و معتقد دانست.


معاون خدمات شهری شهردار مشهد اعلام کرد:
احداث تصفیه‌خانه
با ظرفیت تولید روزانه
١٢ هزار مترمکعب آب
گروه خبر- معاون خدمات و محیط زیست شهری شهردار مشهد از پیشرفت ٢۵ درصدی احداث تصفیه‌خانه با ظرفیت تولید ١٢ هزار مترمکعب آب در روز خبر داد.
به گزارش شهرآرا، خلیل‌الله کاظمی با بیان اینکه این تصفیه‌خانه در محدوده بلوار ثامن منطقه ٧ در حال احداث است، گفت: امسال حدود ٢٩ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های عمرانی فضای سبز منطقه ٧ در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: ١٢ پروژه شامل احداث، بازپیرایی، روشنایی و... در قالب این اعتبار برای منطقه تعریف شده است. از مهم‌ترین پارک‌ها و فضاهای سبز که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال مالی ٩۶ در این منطقه به اتمام برسد، می‌توان به درخت‌کاری ارتفاعات خلج، پارک‌های خطی سپیده، گلناز فاز ٢ و نیز پارک پرواز اشاره کرد.


در نشست هماهنگی مدیران
مناطق ١٣ گانه مشهد مطرح شد
بررسی امکان استفاده از پهبادها برای کنترل ساخت‌وسازها
گروه خبر- معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از بررسی امکان استفاده از پهبادها به‌منظور کنترل ساخت‌وسازهای شهر خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل‌شیخ با بیان این مطلب در نشست هماهنگی با مدیران مناطق ١٣ گانه شهر پیرامون وضعیت ساخت‌وساز‌ها، گفت: بر روی موضوع به‌کارگیری پهبادها برای کنترل ساخت‌وسازها، به‌ویژه در حریم شهر یا مکان‌هایی که امکان کنترل کمتری وجود دارد، بررسی
صورت می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه استفاده از پهبادها در یک منطقه مشهد، به‌صورت مقدماتی در حال اجراست، افزود: کار بر روی نرم‌افزار مربوطه دنبال می‌شود تا مشخص شود چه تغییراتی در عکس‌های قبلی به نسبت عکس‌های جدید وجود دارد. معاون شهرسازی و معماری شهردار مشهد نیز در این نشست خواستار محدود شدن ارسال پرونده‌های تخلفات ساختمانی به کمیسیون ماده ١٠٠ شهرداری شد.
محمدرضا حسین‌نژاد به نامه دادستان مشهد در خصوص آرای کمیسیون ماده ١٠٠ شهرداری اشاره کرد و گفت: پیش از اینکه پرونده‌های تخلفات ساختمانی به کمیسیون ماده ١٠٠ ارسال شود، برای جلوگیری از انباشت حجم انبوهی از پرونده‌های تأییدنشده در این کمیسیون، ضرورت دارد تنها پرونده‌هایی ارسال شوند که ٧٠ درصد وجه را به حساب کمیسیون واریز کرده‌اند.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس